"Іздеушілік үшін аумақтарды айқындау туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 392 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 4 наурыздағы № 57 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 13 наурызда № 9150-16 болып тіркелді
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Іздеушілік үшін аумақтарды айқындау туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 392 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5721 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шығыс Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Байахметов
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп
және құрылыс министрлігі Геология комитетінің
"Шығысқазжерқойнауы" Шығыс Қазақстан
өңіраралық геология департаментінің
басшысы
_______________
2025 жылғы "_____" ________
А.С. Айкешов
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы Экология
және табиғи ресурстар министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің Шығыс Қазақстан облысы
бойынша экология департамент і
басшысының міндетін атқарушы
_______________
2025 жылғы "_____" ________
А.Н. Тауырбеков

О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 декабря 2018 года № 392 "Об определении территорий для старательства"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 4 марта 2025 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 марта 2025 года № 9150-16
Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 декабря 2018 года № 392 "Об определении территорий для старательства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5721) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Восточно-Казахстанского областного акимата после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Восточно-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. Байахметов
"Согласовано"
Руководитель Восточно-Казахстанского
межрегионального департамента
геологии Комитета геологии Министерства
промышленности и строительства
Республики Казахстан "Востказнедра"
_______________
"_____" ________ 2025 года
Айкешов С.А.
"Согласовано"
Исполняющий обязанности
руководителя Департамента экологии по
Восточно-Казахстанской области Комитета
экологического регулирования и контроля
Министерства экологии и природных ресурсов
Республики Казахстан
_______________
"_____" ________ 2025 года
Тауырбеков А.Н.
Приложение к постановлению