Өскемен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 17 қыркүйектегі № 3743 "Өскемен қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 17 ақпандағы № 543 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 24 ақпанда № 9138-16 болып тіркелді
Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 17 қыркүйектегі № 3743 "Өскемен қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24710 болып тіркелген) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Өскемен қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі А. Акышов
Өскемен қаласының әкімі
2025 жылғы 17 ақпандағы
№ 543 қаулысына қосымша
Өскемен қаласы әкімінің
2021 жылғы 17 қыркүйектегі
№ 3743 қаулысына қосымша
Өскемен қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
№
Нақты орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Гагарин бульвары, № 12а үйге қарама-қарасы
16 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлары, оның ішінде, әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарлары
"Рахат" дүкені
2
Кожедуб көшесі, № 52 үйге қарама-қарасы
20 шаршы метрден 3 орын
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлары, оның ішінде, әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарлары
жоқ
3
Малдыбаев көшесі, Геологическая көшесі, № 2/2 ғимараттың жанында
16 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлары, оның ішінде, әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарлары
"Даниил" дүкені
4
Машиностроительдер көшесі, № 4 үйге қарама-қарасы
16 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлары, оның ішінде, әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарлары
"Импульс" дүкені

О внесении изменения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 17 сентября 2021 года № 3743 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Усть-Каменогорске"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 17 февраля 2025 года № 543. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 февраля 2025 года № 9138-16
Акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 17 сентября 2021 года № 3743 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Усть-Каменогорске" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24710) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Усть-Каменогорска.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска А. Акышов
Приложение к постановлению
Аким города Усть-Каменогорска
от 17 февраля 2025 года № 543
Приложение к постановлению
акимата города Усть-Каменогорска
от 17 сентября 2021 года № 3743
Места размещения нестационарных торговых объектов в городе Усть-Каменогорске
№
Точное месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
бульвар Гагарина, напротив дома № 12а
2 места по 16 квадратных метров
5 лет
продовольственные и непродовольственные товары, в том числе социально значимые продовольственные товары
магазин "Рахат"
2
улица Кожедуба, напротив дома № 52
3 места по 20 квадратных метров
5 лет
продовольственные и непродовольственные товары, в том числе социально значимые продовольственные товары
отсутствует
3
улица Малдыбаева, возле здания по улице Геологическая, № 2/2
2 места по 16 квадратных метров
5 лет
продовольственные и непродовольственные товары, в том числе социально значимые продовольственные товары
магазин "Даниил"
4
улица Машиностроителей, напротив дома № 4
1 место 16 квадратных метров
5 лет
продовольственные и непродовольственные товары, в том числе социально значимые продовольственные товары
магазин "Импульс"