Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк комитетiнiң 1996 жылғы 23 мамырдағы N 381 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi 1997 жылғы 2 тамыздағы N 231 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1997 жылғы 13 тамызда тіркелді. Тіркеу N 48. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігі мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментінің 1998.10.22. N 618 қаулысымен. ~V980676
Мемлекеттiк кәсiпорындар мен акционерлiк қоғамдардың мемлекеттiк акция пакеттерiн сенiмдi басқаруға беру бойынша тендерлер өткiзуге байланысты қызметтерiн реттеу мақсатында Мемлекеттiк мүлiктi және активтердi басқару департаментi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк комитетiнiң 1996 жылғы 23 мамырдағы N 381 "Кәсiпорындар мен акционерлiк қоғамдардың мемлекеттiк акция пакеттерiн сенiмдi басқаруға беру тәртiбi туралы Ереженi бекiту туралы" қаулысымен бекiтiлген мемлекеттiк кәсiпорындар мен акционерлiк қоғамдардың мемлекеттiк акция пакеттерiн сенiмдi басқаруға беру тәртiбi туралы Ережеге мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
6-баптың 6-тармағының 2-бөлiмi 6-баптың 4-тармағының 2-бөлiмi болып саналсын;
6-баптың 7-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"Тендерге қатысушылардың енгiзiлген кепiл ақша (кепiл) сомасынан тендердi ұйымдастыру бойынша шығындардың орнын толықтыру үшiн қажеттi қаражаттар алынады:
- жеке жобаларды жасау бойынша консалтингтiк қызметтер;
- даулы мәселелер бойынша жер-жерлерге шығу және мемлекеттiк заң мекемелерi немесе мемлекеттiң қатысуымен заңды тұлғалар туралы шешiмдердi қабылдау жолымен мәселелердi шешу бойынша iссапар шығыстары, оларды қайта құру, тарату, сауықтыру рәсiмдерiн жүргiзу үшiн, жекешелендiру үшiн сенiмдi басқарушыға кепiлдiкпен мемлекеттiк меншiк нысандарын жалға беру, жалдау үшiн шарттарға (келiссөздерге, келiсiмдерге) қол қою;
- қалааралық, халықаралық телефон сөйлесулерiн төлеу ;
- нысандардың күзетi үшiн төлем;
- транспорт төлемi;
- жарнамамен және ақпаратпен қамтамасыз еткенi үшiн шығындар;
- қағаздарды, бланкілердi, кеңсе тауарларын, компьютерлердiң қосалқы
бөлшектерiн сатып алу, құжаттарды түптеу , жабдықтарды, техникаларды
жөндеу;
- тендерлердi өткiзуге тiкелей қатысқан және жұмыс уақытынан тыс
жұмыс iстеген қызметкерлердi материалдық ынталандыру үшiн";
6-бап мынадай мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын:
"Жеңiске жетпеген тендерге қатысушыға тендердi ұйымдастыру және
өткiзу бойынша шығындарды жабу үшiн қажеттi енгiзiлген сомалардың 10
процентiн шегерiп қайтарады. Қалған кепiл ақша (кепiл) сомасы Қатысушыға
20 банк күнi iшiнде қайтарылады.

"О внесении изменений и дополнений в постановление Государственного комитета Республики Казахстан от 23 мая 1996 г. N 381 ~V960292
Постановление Департамента управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан от 2 августа 1997 г. N 231. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13.08.1997г. за N 48. Утратило силу - постановлением Департамента госимущества и приватизации Минфина РК от 22 октября 1998 г. N 618 ~V980676
В целях регулирования деятельности, связанной с проведением тендеров по передаче в доверительное управление государственных предприятий и государственных пакетов акций акционерных обществ, Департамент управления государственным имуществом и активами постановляет:
1. Внести в Положение о порядке передачи в доверительное управление государственных предприятий и государственных пакетов акций акционерных обществ, утвержденное постановлением Государственного комитета Республики Казахстан от 23 мая 1996 г. N 381 V960292_ "Об утверждении Положения о порядке передачи в доверительное управление предприятий и государственных пакетов акций акционерных обществ", следующие изменения и дополнения:
часть вторую пункта 6 статьи 6 считать частью второй пункта 4 статьи 6;
пункт 7 статьи 6 изложить в следующей редакции:
"С участников тендера, от суммы внесенного задатка (залога), взимаются средства, необходимые для возмещения расходов по организации тендера, на:
- услуги консалтинговых фирм по разработке индивидуальных проектов;
- командировочные расходы по выезду на места по спорным вопросам и решении проблем путем принятия решений об учреждении государственных юридических лиц либо юридических лиц с участием государства, их реорганизации, ликвидации, подписания контрактов (договоров, соглашений) на передачу объектов государственной собственности под залог, для проведения реабилитационных процедур, в наем, в аренду, доверительное управление, на приватизацию;
- оплату междугородних, международных телефонных переговоров;
- оплату за охрану объекта;
- оплату транспорта;
- расходы на рекламное и информационное обеспечение;
- приобретение бумаги, бланков, канцелярских товаров, запасных частей для компьютеров, переплет документов, ремонт оборудования, техники;
- материальное поощрение работников, принимавших непосредственное участие в проведении тендеров и работавших сверх рабочего времени";
дополнить статью 6 пунктом 8 следующего содержания:
"Участнику тендера, не оказавшегося победителем, гарантийный взнос возвращается за вычетом 10 процентов внесенной суммы, необходимых для покрытия расходов по организации и проведению тендера. Оставшаяся сумма задатка (залога) возвращается Участникам в течение 20 банковских дней".

2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Департамент Директорының
орынбасары О.А. Абдукамаловқа жүктелсiн.
Директор

2. Контроль за исполнением настоящего Постановления возложить на заместителя Директора Департамента Абдукамалова О.А.
Директор