"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 11 сәуiрдегi N 92-1 Заңына сәйкес "Жеке тұлғалардан алынатын табыс салығын есептеу және төлеу тәртiбi туралы" N 40 Нұсқаулыққа өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу
Бұйрық Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетi 1997 жылғы 29 шiлде N 134. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1997 жылғы 4 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 50. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығымен.
-------------------Бұйрықтан үзінді----------------
Мемлекеттік кіріс министрінің
2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығы
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасының
K010209_
Кодексiн (Салық Кодексiн) қолданысқа
енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 шiлдедегi Заңына
сәйкес
БҰЙЫРАМЫН:
Күшiн жоғалтқан жекелеген бұйрықтарының тiзбесi:
27. "Жеке тұлғалардан алынатын табыс салығын есептеу мен төлеу
тәртiбi туралы" N 40 Нұсқаулығына өзгерiстер мен толықтыруларды бекiту
туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң 1997
жылғы 29 шiлдедегi N 134
V970050_
бұйрығы.
-----------------------------------------------------
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы
11 сәуiрдегi N 92-I
Z970092_
Заңына сәйкес "Жеке тұлғалардан алынатын
табыс салығын есептеу және төлеу тәртiбi туралы" N 40
V950073_
Нұсқаулыққа
өзгерiстер мен толықтырулар
1. 71-тармақ "е" тармақшасымен толықтырылсын: "мерзiмдi әскери қызметiн атқарып жүрген "әскери қызметкерлерден басқа, мемлекеттiк қызметшiлер үшiн көзделген заң нормасы қолданылатын Қазақстан Республикасы Парламентi мен маслихаттары депутаттары, сондай-ақ тұлғалар. Қазақстан Республикасы Парламентi мен маслихаттарының депутаттарын сайлау кезiнде, сондай-ақ мемлекеттiк қызметшiлер үшiн көзделген заң нормасы қолданылатын тұлғалар, мерзiмдi әскери қызметiн атқарып жүрген әскери қызметкерлерден басқа, мемлекеттiк қызметке қабылданғанда, мемлекеттiк лауазымдарға тағайындалғанда, мемлекеттiк қызметке көтерiлгенде, салық салу нысаны болып табылатын өздерiнiң жеке құқығындағы табыстары және мүлкi туралы салық қызметi органдарына мәлiмет бередi".

Об утверждении изменений и дополнений в Инструкцию N 40 "О порядке исчисления и уплаты подоходного налога с физических лиц"
Приказ Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 29 июля 1997 г. N 134 . Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 04.09.1997 г. N 50. Утратил силу - приказом Министра государственных доходов РК от 9.04.2002 № 416 (извлечение из приказа см. ниже).
Извлечение из приказа Министра государственных доходов
Республики Казахстан от 9 апреля 2002 года № 416
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы согласно приложению:
...Приказ Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 29 июля 1997 года N 134 "Об утверждении изменений и дополнений в Инструкцию N 40 "О порядке исчисления и уплаты подоходного налога с физических лиц"...
Министр
---------------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О внесении
изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан,
имеющий силу закона, "О налогах и других обязательных платежах в
бюджет" от 11 апреля 1997 г. N 92-1
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения в Инструкцию N
40 "О порядке исчисления и уплаты подоходного налога с физических лиц".
2. Направить указанные изменения и дополнения к Инструкции N 40
в Министерство юстиции Республики Казахстан на государственную
регистрацию.
Председатель
Утверждены
Приказом Председателя Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
от 29 июля 1997 г. N 134
Изменения и дополнения к Инструкции N 40
"О порядке исчисления и уплаты подоходного налога
с физических лиц" в соответствии с
Законом Республики Казахстан N 92-1
от 11 апреля 1997 г. "О внесении изменений и
дополнений в Указ Президента Республики Казахстан
"О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
1. Пункт 71 дополнить подпунктом "е) депутаты Парламента Республики Казахстан и маслихатов, а также лица, на которых распространяются нормы законодательства, предусмотренные для государственных служащих, за исключением военнослужащих, проходящих срочную военную службу. Депутаты Парламента Республики Казахстан и маслихатов при избрании, а также лица, на которых распространяются нормы законодательства, предусмотренные для государственных служащих, за исключением военнослужащих, проходящих срочную военную службу при поступлении на государственную службу, назначении на государственные должности, при продвижении по государственной службе, предоставляют в органы налоговой службы сведения о доходах и имуществе, принадлежащем им на праве собственности, являющихся объектами налогообложения."

2. 72-тармақтың 1-абзацы мынадай редакцияда берiлсiн:
"Салық төлеушiлер табыстар мен мүлкi туралы мәлiметтi және табысы туралы Декларацияны салық қызметi органдарына салық заңымен белгiленген мерзiмде және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң белгiленген нысаны бойынша тапсырады.
72-тармақтың 4-абзацы мынадай редакцияда берiлсiн: "декларация" деген
сөзден кейiн мәтiн мына сөздермен толықтырылсын: "және табыстары мен мүлкi
туралы мәлiмет".
72-тармақтың 4-абзацынан кейiн мәтiн мына мағынадағы жаңа абзацпен
толықтырылсын: "Салық төлеушiге табыстар мен мүлкi туралы мәлiметтi
және табысы туралы Декларацияны құрастыруға көмек көрсетушi аудитор,
аталған декларация мен табыстары және мүлкi туралы мәлiметке қол қойып,
мөр басып және салық төлеушiнiң өзiнiң тiркеу нөмiрiн көрсетуге
мiндеттi."
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Бас салық инспекциясының
1995 жылғы 22 маусымдағы N 40 Нұсқаулығының 4-қосымшасының мәтiнiндегi
"және мәмiле жасалған күнге" сөзi алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгi
Салық комитетiнiң төрағасы
Келiсiлген: Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгi Салық реформасы
департаментiнiң директоры

2. Абзац 1 пункта 72 изложить в следующей редакции: "Декларации о доходах и сведения о доходах и имуществе налогоплательщики представляют в органы налоговой службы в сроки, определенные налоговым законодательством, и по формам, установленным налоговым комитетом Министерства финансов Республики Казахстан."
В редакцию абзаца 4 пункта 72 внести следующие изменения: после слова "декларация" текст дополнить словами: "и сведения о доходах и имуществе."
Дополнить текст пункта 72 после 4 абзаца новым абзацем следующего содержания: "Аудитор, оказывающий услуги по составлению налоговой декларации и сведений о доходах и имуществе налогоплательщика, обязан подписать указанную декларацию и сведения о доходах и имуществе, проставить печать и указать свой регистрационный номер налогоплательщика."
В тексте Приложения N 4 к Инструкции Главной налоговой инспекции Министерства финансов Республики Казахстан от 22 июня 1995 г. N 40 убрать слова "и на дату совершения сделки".
Председатель