Бағалы қағаздар және мемлекеттiк тіркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясының ұлттық ұқсастыру нөмiрiн беру эмиссиясын тiркегенi үшiн алынатын алым төлеу тәртiбi туралы N 35 Нұсқаулық
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi 1997 жылғы 29 желтоқсан N 1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1998 жылғы 1 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 426. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығымен.
-------------------Бұйрықтан үзінді----------------
Мемлекеттік кіріс министрінің
2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығы
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының K010209_ Кодексiн (Салық Кодексiн) қолданысқа енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 шiлдедегi Заңына сәйкес
БҰЙЫРАМЫН:
Күшiн жоғалтқан жекелеген бұйрықтарының тiзбесi:
29. "Бағалы қағаздардың эмиссиясын және мемлекеттiк тiркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясының ұлттық сәйкестендiру нөмiрiн берудi тiркеу үшiн алым төлеу тәртiбi туралы" N 35 Нұсқаулығын бекiту Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі Салық комитетiнiң 1997 жылғы 29 желтоқсандағы N 1 V970426_ бұйрығы. -----------------------------------------------------
ЕСКЕРТУ. Нұсқаудың тақырыбы толықтырылды - ҚР Мемлекеттік кіріс
министрлігі 1999.11.17. N 1386 V990993_ бұйрығымен.
Осы Нұсқау Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 24 сәуiрдегi Z952235_ Заңының, "Бағалы қағаздар рыногы туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 5 наурыздағы Z970077_ Заңының, "Мемлекеттiк және мемлекет кепiлдеме берген қарызға алу мен қарыз туралы Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 тамыздағы Z990464_ Заңының негiзiнде шығарылады. <*>
ЕСКЕРТУ. Нұсқаудың кіріспесі жаңа редакцияда жазылды - ҚР Мемлекеттік
кіріс министрлігі 1999.11.17. N 1386 V990993_ бұйрығымен.
I. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк бағалы қағаздарды Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi және жергiлiктi атқарушы органдар ретiнде, қолданылып жүрген заңдарға сәйкес мемлекет эмиссиялайды. Мұның өзiнде, уәкiлеттiк берiлген мемлекеттiк орган ұлттық ұқсастыру нөмiрiн бередi.
Мемлекеттiк емес бағалы қағаздардың эмиссиясы уәкiлеттi органда мiндеттi мемлекеттiк тiркеуге жатады.
2. Акционерлiк қоғамдардың - банктер мен банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың, сақтандыру ұйымдарының, бағалы қағаздар рыногына кәсiби қатысушылардың, бағалы қағаздар саудаластықтарын ұйымдастырушылардың, инвестициялық қорлардың, жинақтама зейнетақы қорларының, зейнетақы активтерiн басқару жөнiндегi компаниялар мен Орталық Депозитарийдiң барлық акцияларының эмиссиясы мiндетті мемлекеттiк тiркеуге жатады.
3. 2-тармақта көзделген жағдайларды қоспағанда мына акциялардың эмиссиясы мемлекеттiк тiркеуге жатпайды:
заң актiлерiнде көзделген жағдайларды қоспағанда, акционерлiк қоғамдардың тұрпатына қарамастан олардың акцияларының бастапқы эмиссиясы;
жабық акционерлiк қоғамдар акцияларының кейiнгi эмиссиясы;
ашық акционерлiк қоғамдардың жабық немесе жеке әдiспен орналастырылатын акцияларының кейiнгi эмиссиясы.
4. Ашық орналастыруды жүзеге асыратын ашық акционерлiк қоғамдар және 2-тармақта көрсетiлген қоғамдар акцияларының эмиссиясын мемлекеттiк тiркеудiң тәртiбi мен рәсiмiн уәкiлеттiк берiлген орган белгілейдi.

ИНСТРУКЦИЯ N 35 "О порядке уплаты сбора за регистрацию эмиссии ценных бумаг и присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации"
УТВЕРЖДЕНА приказом Председателя налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 29 декабря 1997 г. N 1. Зарегистрирована в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13.01.1998 г. за № 426. Утратила силу - приказом Министра государственных доходов РК от 9.04.2002 № 416 (извлечение из приказа см. ниже).
Извлечение из приказа Министра государственных доходов
Республики Казахстан от 9 апреля 2002 года № 416
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года Z010210_ "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы согласно приложению:
...Приказ Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 29 декабря 1997 года N 1 "... утверждении Инструкции N 35 "О порядке уплаты сбора за регистрацию эмиссии ценных бумаг и присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации"...
Министр
---------------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1997 года N 200-1 ЗРК Z970200_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан" приказываю:
1. Внести следующие изменения и дополнения в инструкции Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан N 33 "О порядке исчисления и уплаты в бюджет подоходного налога с юридических лиц", N 34 "О порядке исчисления и уплаты земельного налога", N 36 "О порядке исчисления и уплаты акцизов", N 37 "О порядке исчисления и уплаты налога на добавленную стоимость", N 38 "О порядке исчисления и уплаты налога на имущество", N 39 "О порядке исчисления и уплаты налога на транспортные средства", N 40 "О порядке исчисления и уплаты подоходного налога с физических лиц", N 43 "Об административных положениях по налогам и другим обязательным платежам в бюджет".
2. Утвердить Инструкцию N 35 "О порядке уплаты сбора за регистрацию эмиссии ценных бумаг и присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации" и N 41 "О налогообложении недропользователей".
3. Признать утратившим силу приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 27 июня 1995 года "Об утверждении Инструкции N 35 "О порядке уплаты налога на операции с ценными бумагами".
4. Направить указанные изменения и дополнения к вышеназванным инструкциям в Министерство юстиции Республики Казахстан на государственную регистрации.
Председатель
ИНСТРУКЦИЯ N 35
"О порядке уплаты сбора за регистрацию
эмиссии ценных бумаг и присвоение
национального идентификационного
номера эмиссии акций, не подлежащей
государственной регистрации" <*>
Сноска. Заголовок Инструкции - с дополнениями, внесенными приказом Министерства государственных доходов РК от 17.11.99г. N 1386 V990993_ .
Настоящая Инструкция издается на основании Закона Республики Казахстан от 24 апреля 1995 года Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", Закона Республики Казахстан от 5 марта 1997 года Z970077_ "О рынке ценных бумаг", Закона Республики Казахстан от 2 августа 1999 года Z990464_ "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге. <*>
Сноска. Преамбула - в новой редакции согласно приказу Министерства государственных доходов РК от 17.11.99г. N 1386 V990993_ .
I. Общие положения <*>
Сноска. Раздел I - в новой редакции согласно приказу Министерства государственных доходов РК от 17.11.99г. N 1386 V990993_ .
1. Государственные ценные бумаги эмитируются государством в лице Министерства финансов Республики Казахстан, Национального Банка Республики Казахстан и местных исполнительных органов в соответствии с действующим законодательством. При этом уполномоченным государственным органом присваиваются национальные идентификационные номера.
Эмиссии негосударственных ценных бумаг подлежат обязательной государственной регистрации в уполномоченном органе.
2. Обязательной государственной регистрации подлежат все эмиссии акций акционерных обществ - банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, страховых организаций, профессиональных участников рынка ценных бумаг, организаторов торгов ценными бумагами, инвестиционных фондов, накопительных пенсионных фондов, компаний по управлению пенсионными активами и Центрального Депозитария.
3. Государственной регистрации не подлежат эмиссии акций, за исключением случаев, предусмотренных пунктом 2:
первоначальная эмиссия акций акционерных обществ, независимо от их типа, за исключением случаев, предусмотренных законодательными актами;
последующие эмиссии акций закрытых акционерных обществ;
последующие эмиссии акций открытых акционерных обществ, размещаемых закрытым или частным способом.
4. Порядок и процедура государственной регистрации эмиссии акций открытых акционерных обществ, осуществляющих открытое размещение, и обществ, указанных в пункте 2, устанавливается уполномоченным органом.

5. Акционерлiк қоғам акцияларын кез-келген әдiспен орналастыруға акциялардың сол эмиссиясында уәкiлеттiк орган берген ұлттық ұқсастыру нөмiрi болған жағдайда ғана рұқсат етіледi.
6. Осы Нұсқауда пайдаланылатын ұғымдар:
Уәкiлеттi орган - Қазақстан Республикасының Президентi тiкелей уәкiлеттiк берген және соған есеп беретiн, бағалы қағаздар рыногында қалыптасатын қарым-қатынастарды мемлекеттiк реттеу мен қадағалауды жүзеге асыратын, мемлекеттiк орган болып табылатын Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы;
бағалы қағаздың атаулы құны - бағалы қағазды шығару кезiнде
анықталған оның құнының ақшалай көрiнiсi:
эмиссия - бағалы қағаздарды шығару мен орналастыру:
эмитент - бағалы қағаздарды қолданылып жүрген заңдарға сәйкес
шығаруды жүзеге асыратын және бағалы қағаз иелерi алдында өз атынан
мiндеттеме алатын заңды тұлға.
<*>
ЕСКЕРТУ. 1 бөлім жаңа редакцияда жазылды және I-ҮI бөлiмдер II-ҮII
бөлiмдер, 1-5-тармақтар 7-11-тармақтар, 7, 8-тармақтар 17,
18-тармақтар деп есептелдi - ҚР Мемлекеттік
кіріс министрлігі 1999.11.17. N 1386
V990993_
бұйрығымен.
II. АЛЫМ ТӨЛЕУШIЛЕР
7. Бағалы қағаздар және мемлекеттік тiркеуге жатпайтын акциялар
эмиссиясының ұлттық ұқсастыру нөмiрiн беру эмиссиясын тiркегенi үшiн алым
төлеушiлер олардың эмиссиясын жүзеге асыратын заңды тұлғалар болып
табылады.
<*>
ЕСКЕРТУ. 7-тармақ өзгертілді - ҚР Мемлекеттік кіріс министрлігі
1999.11.17. N 1386
V990993_
бұйрығымен.
III. АЛЫМ АЛУ ОБЪЕКТIЛЕРI
8. Бағалы қағаздар эмиссиясын және мемлекеттік тiркеуге жатпайтын
акциялар эмиссиясының ұлттық ұқсастыру нөмiрiн беру тiркегенi үшiн алым
алу объектiсi барлық бағалы қағаздардың бастапқы және қосымша бiр эмиссия
(бастапқы немесе кейiнгi, соның iшiнде сот шешiмi бойынша акциялардың
қосымша эмиссиясы) эмиссия кезiндегi жалпы нақты құны болып табылады.
<*>
ЕСКЕРТУ. 7-тармақ өзгертілді - ҚР Мемлекеттік кіріс министрлігі
1999.11.17. N 1386
V990993_
бұйрығымен.
IV. АЛЫМ СТАВКАЛАРЫ ЖӘНЕ ЖЕҢIЛДIКТЕР
9. Бағалы қағаздардың эмиссиясын тіркеу және мемлекеттiк тiркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясына ұлттық ұқсастыру нөмiрiн беру үшiн алым бiр эмиссияның бағалы қағаздарының жалпы атаулы құнынан былай төленедi:
бағалы қағаздардың бастапқы эмиссиясын тiркеу кезiнде 0,1 процент
мөлшерiнде;
бағалы қағаздардың кейiнгі эмиссиясын тiркеу кезiнде (соның iшiнде
сот шешiмi бойынша акциялардың қосымша эмиссиясы) 0,5 процент мөлшерiнде;
мемлекеттiк тiркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясына ұлттық ұқсастыру
нөмiрiн беру кезiнде 0,1 процент мөлшерiнде.
<*>
10. Мемлекеттiк бағалы қағаздар эмиссиясы бойынша алым төленбейдi.
ЕСКЕРТУ. 9-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Мемлекеттік кіріс
министрлігі 1999.11.17. N 1386
V990993_
бұйрығымен.
V. АЛЫМ СОМАСЫН БЕЛГIЛЕУ

5. Размещение акций акционерного общества любым способом разрешается только при наличии у данной эмиссии акций национального идентификационного номера, присвоенного уполномоченного органом.
6. Понятия, используемые в настоящей Инструкции:
Уполномоченный орган - Национальная комиссия Республики Казахстан по ценным бумагам, являющаяся государственным органом, непосредственно уполномоченным и подотчетным Президенту Республики Казахстан, осуществляющим государственное регулирование и надзор за отношениями, складывающимися на рынке ценных бумаг;
Номинальная стоимость ценной бумаги - денежное выражение стоимости ценной бумаги, определенной при ее выпуске;
Эмиссия - выпуск и размещение ценных бумаг;
Эмитент - юридическое лицо, осуществляющее выпуск ценных бумаг в соответствии с действующим законодательством и несущее от своего имени обязательства перед владельцами ценных бумаг.
II. ПЛАТЕЛЬЩИКИ СБОРА
7. Плательщиками сбора за регистрацию эмиссии ценных бумаг и присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации, являются юридические лица, осуществляющие их эмиссию. <*>
Сноска. Пункт 7 - с изменениями и дополнениями, внесенными приказом Министерства государственных доходов РК от 17.11.99г. N 1386 V990993_ .
III. ОБЪЕКТЫ ОБЛОЖЕНИЯ
8. Объектом обложения сбором за регистрацию эмиссии ценных бумаг и присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации, является общая номинальная стоимость всех ценных бумаг одной эмиссии (первоначальной или последующей, в том числе дополнительной эмиссии акций по решению суда) эмиссии. <*>
Сноска. Пункт 8 - с изменениями и дополнениями, внесенными приказом Министерства государственных доходов РК от 17.11.99г. N 1386 V990993_ .
IV. СТАВКИ СБОРА И ЛЬГОТЫ
9. Сбор за регистрацию эмиссии ценных бумаг и присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации уплачивается от общей номинальной стоимости ценных бумаг одной эмиссии:
при регистрации первоначальной эмиссии ценных бумаг в размере 0,1 процента;
при регистрации последующей эмиссии ценных бумаг (в том числе дополнительной эмиссии акций по решению суда) в размере 0,5 процента;
при присвоении национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации, в размере 0,1 процента. <*>
Сноска. Пункт 9 - в новой редакции согласно приказу Министерства государственных доходов РК от 17.11.99г. N 1386 V990993_ .
10. Сбор не уплачивается по эмиссии государственных ценных бумаг.
V. ОПРЕДЕЛЕНИЕ СУММЫ СБОРА

16. Бағалы қағаздардың эмиссиясын тіркеу және мемлекеттiк тiркеуге
жатпайтын акциялар эмиссиясына ұлттық ұқсастыру нөмірін беру үшiн алымды
жинау жөнiндегi декларацияны алым төлеушiлер аумақтық салық органдарына
есептi жылдан кейiнгi жылдың 31 наурызына дейiн, осы Нұсқауға 2-қосымшада
келтiрiлген нысан бойынша табыс етедi.
ЕСКЕРТУ. VI бөлім жаңа редакцияда жазылды - ҚР Мемлекеттік кіріс
министрлігі 1999.11.17. N 1386
V990993_
бұйрығымен.
VII. ТӨЛЕУШIНIҢ ЖАУАПКЕРШIЛIГI ЖӘНЕ
АЛЫМ ТӨЛЕУГЕ БАҚЫЛАУ ЖАСАУ
17. Бағалы қағаздар және мемлекеттік тіркеуге жатпайтын акциялар
эмиссиясына ұлттық ұқсастыру нөмірін беру эмиссиясын тiркегенi үшiн
алымның бюджетке толық және уақытылы төлеуiне төлеушi жауап бередi. Алымды
есептеу мен төлеудегi тәртiп бұзушылық үшiн төлеушiлерге қолданылып жүрген
салық заңдарына сәйкес санкциялар қолданылады.
<*>
ЕСКЕРТУ. 17-тармақ толықтырылды - ҚР Мемлекеттік кіріс министрлігі
1999.11.17. N 1386
V990993_
бұйрығымен.
18. Алымды дұрыс есептеуге және уақытылы төлеуге бақылау жасауды
Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес салық органдары жүзеге асырады.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Әдiстеме
Кеңесiмен келiсiлген
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрлігінің N 35 Нұсқауына 1 қосымша <*>
ЕСКЕРТУ. 1 қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Мемлекеттік кіріс
министрлігі 1999.11.17. N 1386
V990993_
бұйрығымен.
_________________________    ____________________________
(Салық төлеушінің атауы)           (аудан, қала)
_________________________    ____________________________
(СТТН)                           (облыс)
_______ бойынша Салық комитеті
___________ үшін бағалы қағаздар эмиссиясын тіркеу және
(жылы, айы)
мемлекеттік тіркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясының
ұлттық ұқсастыру нөмірін беру үшін алым сомасының есебі
_________________________________________________________________
Көрсеткіш                            Сомасы
(мың теңге)
_________________________________________________________________
1. Бағалы қағаздардың бастапқы эмиссиясының
атаулы құны
_________________________________________________________________
2. Бағалы қағаздардың кейінгі эмиссиясының
атаулы құны
_________________________________________________________________
3. Бағалы қағаздардың бастапқы эмиссиясын
тіркеу үшін алым сомасы (1-жол х 0,1%)
_________________________________________________________________
4. Бағалы қағаздардың кейінгі эмиссиясын
тіркеу үшін алым сомасы (2-жол х 0,5%)
_________________________________________________________________
5. Мемлекеттік тіркеуге жатпайтын
акциялар эмиссиясының ұлттық ұқсастыру
нөмірін беру үшін алым сомасы:
а) акциялардың бастапқы эмиссиясы
(1-жол х 0,1%);
б) акциялардың кейінгі эмиссиясы (2-жол х 0,1%);
в) барлық алым сомасы (5а жол - 5б жол).
_________________________________________________________________

16. Декларация по сбору за регистрацию эмиссии ценных бумаг и присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации, представляется плательщиками сбора территориальным налоговым органам до 31 марта года, следующего за отчетным, по форме, приведенной в Приложении 2 к настоящей Инструкции.
VII. ОТВЕТСТВЕННОСТЬ ПЛАТЕЛЬЩИКА
И КОНТРОЛЬ ЗА УПЛАТОЙ СБОРА
17. Ответственность за полноту и своевременность уплаты в бюджет сбора за регистрацию эмиссии ценных бумаг и присвоение национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей государственной регистрации, несет плательщик. За нарушения в исчислении и уплате сбора к плательщикам применяются санкции в соответствии с действующим налоговым
законодательством.
<*>
Сноска. Пункт 17 - с дополнениями, внесенными приказом Министерства
государственных доходов РК от 17.11.99г. N 1386
V990993_
.
18. Контроль за правильностью исчисления и своевременности
уплаты сбора осуществляется налоговыми органами в соответствии с
законодательством Республики Казахстан
Председатель
налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
Приложение 1
к Инструкции N 35
Министерства
государственных доходов
Республики Казахстан
<*>
Сноска. Приложение 1 - в новой редакции согласно приказу Министерства
государственных доходов РК от 17.11.99г. N 1386
V990993_
.
________________________________                 Налоговый комитет по_____
(наименование налогоплательщика)                 _________________________
________________________________                    (району, городу)
(РНН)                                   _________________________
(области)
Расчет
суммы сбора за регистрацию эмиссии ценных бумаг и присвоение
национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей
государственной регистрации за ____________
(месяц, год)
---------------------------------------------------------------------------
Показатель                             !     Сумма
!   (тыс.тенге)
---------------------------------------------------------------------------
1. Номинальная стоимость первоначальной эмиссии
ценных бумаг
2. Номинальная стоимость последующей эмиссии
ценных бумаг
3. Сумма сбора за регистрацию первоначальной
эмиссии ценных бумаг (стр.1 х 0,1%)
4. Сумма сбора за регистрацию последующей эмиссии
ценных бумаг (стр.2 х 0,5%)
5. Сумма сбора за присвоение национального
идентификационного номера эмиссии акций, не
подлежащей государственной регистрации:
а) первоначальной эмиссии акций (стр.1 х 0,1%);
б) последующей эмиссии акций (стр.2 х 0,1%);
в) всего сумма сбора (стр.5а + стр.5б)

6. Бағалы қағаздар эмиссиясын тіркеу және
мемлекеттік тіркеуге жатпайтын акциялар
эмиссиясының ұлттық ұқсастыру нөмірін беру
үшін барлық алым сомасы (3-жол+4-жол+5в жол)
__________________________________________________________________
Басшы _____________________           ________________
(аты-жөні)                    (қолы)
Бас бухгалтер _______________        ___________________
(аты-жөні)               (қолы)
Мөр орны
Салық органының басшысы__________    _________________
(аты-жөні)          (қолы)
Бөлім бастығы ___________________    _______________
(аты-жөні)               (қолы)
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрлігінің
N 35 Нұсқауына
2 қосымша
<*>
ЕСКЕРТУ. 2 қосымша жаңа редакцияда жазылды - ҚР Мемлекеттік кіріс
министрлігі 1999.11.17. N 1386
V990993_
бұйрығымен.
_________________________    ____________________________
(Салық төлеушінің атауы)           (аудан, қала)
_________________________    ____________________________
(СТТН)                           (облыс)
_______ бойынша Салық комитеті
Тапсырылған күні __________
_____________ жыл үшін бағалы қағаздар эмиссиясын тіркеу және
мемлекеттік тіркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясының
ұлттық ұқсастыру нөмірі беру үшін алым жөніндегі
декларация
_________________________________________________________________
Көрсеткіш                            Сомасы
(мың теңге)
_________________________________________________________________
1. Бағалы қағаздардың бастапқы эмиссиясының
атаулы құны
_________________________________________________________________
2. Бағалы қағаздардың кейінгі эмиссиясының
атаулы құны
_________________________________________________________________
3. Бағалы қағаздардың бастапқы эмиссиясын
тіркеу үшін алым сомасы (1-жол х 0,1%)
_________________________________________________________________
4. Бағалы қағаздардың кейінгі эмиссиясын
тіркеу үшін алым сомасы (2-жол х 0,5%)
_________________________________________________________________
5. Мемлекеттік тіркеуге жатпайтын
акциялар эмиссиясының ұлттық ұқсастыру
нөмірін беру үшін алым сомасы:
а) акциялардың бастапқы эмиссиясы
(1-жол х 0,1%);
б) акциялардың кейінгі эмиссиясы (2-жол х 0,1%);
в) барлық алым сомасы (5а жол - 5б жол).
_________________________________________________________________
6. Бағалы қағаздар эмиссиясын тіркеу және
мемлекеттік тіркеуге жатпайтын акциялар
эмиссиясының ұлттық ұқсастыру нөмірін беру
үшін барлық алым (3-жол+4-жол+5в жол)
__________________________________________________________________
7. Бюджетке алым сомасы аударылды
__________________________________________________________________
Салық төлеушінің заң алдындағы жауапкершілігі
Біз осы декларацияда келтірілген мәліметтердің растығы мен толықтығы
үшін заң алдында жауап береміз.
Басшы _____________________           ________________
(аты-жөні)                    (қолы)
Бас бухгалтер _______________        ___________________
(аты-жөні)               (қолы)
Мөр орны
Декларация жасау жөнінде
қызмет көрсеткен аудитор ____________     ___________
(аты-жөні, СТТН)      (қолы)
Мөр орны
Салық органының басшысы__________    _________________
(аты-жөні)          (қолы)
Бөлім бастығы ___________________    _______________
(аты-жөні)               (қолы)

6. Всего сумма сбора за регистрацию эмиссии ценных
бумаг и присвоение национального
идентификационного номера эмиссии акций, не
подлежащей государственной регистрации
(стр.3 + стр.4 + стр.5в)
---------------------------------------------------------------------------
Руководитель _____________________      ________________
(Ф.И.О.)                    (подпись)
Гл.бухгалтер _____________________      ________________
(Ф.И.О.)                   (подпись)
М.П.
Руководитель налогового органа ________________   _______________
(Ф.И.О.)           (подпись)
Начальник отдела               ________________   _______________
(Ф.И.О.)           (подпись)
Приложение 2
к Инструкции N 35
Министерства
государственных доходов
Республики Казахстан
<*>
Сноска. Приложение 2 - в новой редакции согласно приказу Министерства
государственных доходов РК от 17.11.99г. N 1386
V990993_
.
________________________________                 Налоговый комитет по_____
(наименование налогоплательщика)                 _________________________
________________________________                    (району, городу)
(РНН)                                   _________________________
(области)
Дата представления_______
Декларация
по сбору за регистрацию эмиссии ценных бумаг и присвоение
национального идентификационного номера эмиссии акций, не подлежащей
государственной регистрации за _______ год
---------------------------------------------------------------------------
Показатель                             !     Сумма
!   (тыс.тенге)
---------------------------------------------------------------------------
1. Номинальная стоимость первоначальной эмиссии
ценных бумаг
2. Номинальная стоимость последующей эмиссии
ценных бумаг
3. Сумма сбора за регистрацию первоначальной
эмиссии ценных бумаг (стр.1 х 0,1%)
4. Сумма сбора за регистрацию последующей эмиссии
ценных бумаг (стр.2 х 0,5%)
5. Сумма сбора за присвоение национального
идентификационного номера эмиссии акций, не
подлежащей государственной регистрации:
а) первоначальной эмиссии акций (стр.1 х 0,1%);
б) последующей эмиссии акций (стр.2 х 0,1%);
в) всего сумма сбора (стр.5а + стр.5б)
6. Всего сбора за регистрацию эмиссии ценных
бумаг и присвоение национального
идентификационного номера эмиссии акций, не
подлежащей государственной регистрации
(стр.3 + стр.4 + стр.5в)
7. Перечислена сумма сбора в бюджет
---------------------------------------------------------------------------
Ответственность налогоплательщика перед законом
Мы несем ответственность перед законом за истинность и полноту
сведений, приведенных в данной декларации
Руководитель _____________________      ________________
(Ф.И.О.)                   (подпись)
Гл.бухгалтер _____________________      ________________
(Ф.И.О.)                   (подпись)
М.П.
Аудитор, оказавший услуги
по составлению декларации ____________  ________________
(Ф.И.О., РНН)     (подпись)
М.П.
Руководитель налогового
органа ____________________             ________________
(Ф.И.О.)                      (подпись)
Начальник отдела_______________         _______________
(Ф.И.О.)                  (подпись)