1997 жылы 10 қаңтардағы он төртінші сессияда қабылданған шешімге өзгертулер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихаты және облыс әкімінің кезектен тыс сессияда қабылдаған 1997 жылғы 30 мамырдағы N 5 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет басқармасында 1997 жылғы 29 желтоқсанда N 15 тіркелді.
Ескерту. Тақырыбында және кіріспеде "10.01.97 ж." сөздер "1997 жылғы 10 қаңтардағы" сөздермен ауыстырылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 30.05.2017 № 185 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 30.05.2017 № 158 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 3) тармақшасына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты және облыс әкiмiнiң 1997 жылғы 10 қаңтардағы он төртiншi сессияда қабылдаған "Облыстың әкiмшiлiк-аумақтың құрылысына өзгертулер енгiзу туралы" N 5 шешiмiне өзгертулер енгiзiлсiн:
Ескерту. Кіріспеге өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысының әкімдігінің 30.05.2017 № 185 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 30.05.2017 № 158 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. 1 тармақтағы "Хлебодаров, оны Қурайлы ауылдық округiнiң аумағына қосып (орталығы Қурайлы ауылы) деген жол былайша редакциялансын:
"Хлебодаров,оның аумағын Родников ауылдық округiнiң құрамына қосып".
Ескерту. 1 тармаққа орыс тілінде өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді - Ақтөбе облысының әкімдігінің 30.05.2017 № 185 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 30.05.2017 № 158 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. 2 тармақтан "Ақшат ауылы Родников ауылдық округiнiң құрамына қосылсын" деген жол алынып тасталсын.
Ескерту. 2 тармаққа орыс тілінде өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді - Ақтөбе облысының әкімдігінің 30.05.2017 № 185 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 30.05.2017 № 158 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Облыстық мәслихат
хатшысы
Облыс Әкiмi

О внесении изменений в решение N 5 от 10 января 1997 года принятое на четырнадцатой сессии
Решение внеочередной сессии Актюбинского областного Маслихата и Акима области от 30 мая 1997 года N 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Актюбинской области 29 декабря 1997 года № 15
Сноска. В заголовке и преамбуле слова "10.01.1997 г.", "10.01.97 г." заменены словами "10 января 1997 года" постановлением акимата Актюбинской области от 30.05.2017 № 185 и решением маслихата Актюбинской области от 30.05.2017 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии со подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" внести изменения в решение Актюбинского областного маслихата и Акима области, принятое на четырнадцатой сессии N 5 от 10 января 1997 года "О внесении изменений в административно-территориальное устройство области":
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата Актюбинской области от 30.05.2017 № 185 и решением маслихата Актюбинской области от 30.05.2017 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
1. Строку в пункте 1 "Хлебодаровский; включив его территорию в состав Курайлинского сельского округа (центр село Курайли)"
изложить в следующей редакции; "Хлебодаровский, включив его территорию в состав Родниковского сельского округа".
Сноска. В пункт 1 на русском языке внесено изменение, текст на казахском языке не меняется постановлением акимата Актюбинской области от 30.05.2017 № 185 и решением маслихата Актюбинской области от 30.05.2017 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
2. Исключить из пункта 1 слова "село Акшат включить в состав Родниковского сельского округа".
Сноска. В пункт 2 на русском языке внесено изменение, текст на казахском языке не меняется постановлением акимата Актюбинской области от 30.05.2017 № 185 и решением маслихата Актюбинской области от 30.05.2017 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
Секретарь
областного маслихата
Аким области