Зейнетақыларды, мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша, жасына байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар мен арнаулы мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау және төлеу жұмыстарын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі 1999 жылғы 12 сәуір N 59-б Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1999 жылғы 28 мамырда тіркелді. Тіркеу N 776. Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрінің 2001 жылғы 25 наурыздағы N 17-П бұйрығымен. ~V011432
"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер енгiзу туралы" 1998 жылғы 22 желтоқсандағы N 328-1 Z980328_ , "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 1998 жылғы 16 желтоқсандағы N 318-1 Z980318_ , "Қазақстан Республикасындағы арнаулы мемлекеттiк жәрдемақы туралы" 1999 жылғы 5 сәуiрдегi N 365-I Z990365_ Қазақстан Республикасының Заңдарын iске асыру мақсатында бұйырамын:
1. Зейнетақыларды, мүгедектiгi бойынша, асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша, жасына байланысты мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар мен арнаулы мемлекеттiк жәрдемақыларды тағайындау және төлеу жұмыстарын ұйымдастыру жөнiндегi қоса берiлген нұсқаулық бекiтiлсiн.
2. Осы Нұсқаулық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеу жасалған күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықтық әлеуметтік қорғау министрінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 59-б бұйрығымен бекітілген
Зейнетақыларды, мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айрылу
жағдайы бойынша, жасына байланысты мемлекеттік әлеуметтік
жәрдемақылар мен арнаулы мемлекеттік жәрдемақыларды
тағайындау және төлеу жұмыстарын ұйымдастыру жөніндегі
Нұсқаулық
Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік
орталықтың аудандық (қалалық)
бөлімшелерінің жұмысы
1. Зейнеткерлер мен мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақы алушылардың қолданылып жүрген iс қағаздары бойынша (мүгедектiк тобын ұзартуға, тұратын жерiн ауыстыруға байланысты т.б.) және арнайы мемлекеттiк жәрдемақы тағайындауға арналған тиiстi анықтамалар мен зейнетақы, мемәлеуметжәрдемақы, арнаулы мемлекеттiк жәрдемақы тағайындауға керектi құжаттар Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталықтың (бұдан әрi - ЗТМО) аудандық (қалалық) бөлiмшесiне келiп түседi.
2. Зейнетақы төлемдерi мен мемәлеуметжәрдемақылар мөлшерiн түрлi себептермен өзгерте отырып, оларды одан әрi индекстеу мен өсiрудi (қайта есептеудi) Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң зейнетақы және жәрдемақы тағайындау жөнiндегi облыстық, Астана және Алматы қалаларындағы өкiлдiктерi қолданылып жүрген заңдарға және нормативтiк актiлерге сәйкес ЗТМО аудандық бөлiмшелерi ұсынған шешiмдер жобасы бойынша жүргiзедi.

Об утверждении Инструкции по организации работы назначения и выплаты пенсий, государственных социальных пособий по инвалидности, по случаю потери кормильца, по возрасту и специальных государственных пособий
Приказ Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 12.04.1999 г. N 59-п Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28.05.1999г. за N 776. Утратил силу - приказом Министра труда и соцзащиты населения РК от 25 марта 2001г. N 17-п ~V011432
В целях реализации Законов Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года N 328-1 Z980328_ "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан", от 16 декабря 1998 года N 318-1 Z980318_ "О республиканском бюджете на 1999 год", от 5 апреля 1999 года N 365-1 Z990365_ "О специальном государственном пособии в Республике Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую Инструкцию по организации работы назначения
и выплаты пенсий, государственных социальных пособий по инвалидности, по
случаю потери кормильца, по возрасту и специальных государственных пособий.
2. Данная Инструкция вступает в силу со дня государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
ИНСТРУКЦИЯ
по организации работы назначения и выплаты
пенсий, государственных социальных пособий по
инвалидности, по случаю потери кормильца, по
возрасту и специальных государственных пособий
РАБОТА РАЙОННЫХ (ГОРОДСКИХ)
ОТДЕЛЕНИЙ ГОСУДАРСТВЕННОГО ЦЕНТРА
ПО ВЫПЛАТЕ ПЕНСИЙ
1. По действующим делам пенсионеров и получателей государственных социальных пособий все соответствующие справки (в связи с продлением группы инвалидности, переменой места жительства и др.) и документы на назначение пенсий, государственного социального пособия (далее - госсоцпособий) и специального государственного пособия (далее - спецгоспособий) поступают в районные (городские) отделения Государственного центра по выплате пенсий (далее - ГЦВП).
2. Все последующие индексации и повышения (перерасчеты) пенсионных выплат и госсоцпособий с изменением их размеров по различным причинам (кроме случаев пересмотра размера пособия в связи с изменением месячного расчетного показателя) производятся областными, городов Астаны и Алматы представительствами Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан по назначению пенсий и пособий (далее - представительства), по представленным районными (городскими) отделениями ГЦВП проектам решений в соответствии с действующим законодательством и нормативными правовыми актами.

3. Зейнеткерлер мен мемәлеуметжәрдемақы, әлеуметмемжәрдемақы алушыларды тағайындауға және төлеуге байланысты мәселелер туындаған жағдайларда ЗТМО аудандық бөлiмшелерi оларды сол жерде, қажет болған ретте өкiлдiк арқылы шешу үшiн шаралар қолданады.
4. Елiмiзден тысқары жерге көшiп кетушi адамдарға зейнетақы iс қағаздары мен жәрдемақы алушылар iс қағаздары олардың қолына берiледi.
5. ЗТМО аудандық (қалалық) бөлiмшелерi Азаматтардың хал-жағдайы актiлерiн тiркеу бөлiмдерiндегi қатыс болған зейнеткерлердiң тiзiмiн ай сайын iрiктеп алады.
6. Жаңа зейнетақы iс қағаздарын және мемәлеуметжәрдемақы мен арнаулы мемлекеттiк жәрдемақы алушылардың iс қағаздарын рәсiмдеу өтiнiш түскесiн 5 жұмыс күнi iшiнде жүргiзiледi.
7. Елiмiз iшiнде көшетiн зейнеткерлер мен мемәлеуметжәрдемақы алушыларға зейнетақы iс қағаздары және мемәлеуметжәрдемақы мен арнаулы мемжәрдемақы алушылар iс қағаздары өз қолдарына берiледi, ал зейнетақы, мемәлеуметжәрдемақы және арнаулы мемлекеттiк жәрдемақы есептерiнiң көшiрмелерi ЗТМО аудандық бөлiмшесiнде қалады.
8. Алынбай қалған зейнетақы төлемдерiн, мемәлеуметжәрдемақылар мен арнайы мемлекеттiк жәрдемақыларды, жерлеуге берiлетiн жәрдемақыларды ЗТМО аудандық (қалалық) бөлiмшелерi төлеуге қажеттi мұқтаждықтарға өкiлдiктер қолданылып жүрген заңдарға сәйкес енгiзедi.
9. Жаңадан тағайындалған зейнетақы iс қағаздары мен мемәлеуметжәрдемақы (арнаулы мемлекеттiк жәрдемақы) алушылардың iс қағаздары ЗТМО аудандық (қалалық) бөлiмшелерiнде жасалады.
Басқа мемлекеттерден осындай тәсiлмен келiп түскен iс қағаздары жаңадан тағайындау рәсiмiнен өтедi.
10. Жаңадан тағайындалған зейнетақы, мемәлеуметжәрдемақы iс қағаздарының үлгiсiн олар бойынша шешiмдер жобасымен қоса және тағайындалған арнаулы мемлекеттiк жәрдемақының мөлшерi туралы шешiмдi ЗТМО аудандық (қалалық) бөлiмшесi зейнетақы үшiн - ЗТ формасымен, мемәлеуметжәрдемақы үшiн МӘЖ нысанымен (үлгiлерi қоса берiледi) қоса электронды немесе қағаз түрiнде ЗТМО-ның облыстық, Астана және Алматы қалалық бөлiмшелерi арқылы өкiлдiкке бекiтуге жiбередi.
ЗТ нысанының, МӘЖ және АМЖ нысанының хабарламалары үш данада толтырылып, оған шешiм жобаларының қосымшалары қоса берiледi.
ЗТ, МӘЖ және арнаулы МЖ нысандарының екi данасы iс қағаздармен немесе олар бойынша жасалған шешiмнiң жобасымен қоса ЗТМО облыстық және қалалық бөлiмшелерi арқылы өкiлдiкке жiберiледi.
3ейнетақыны, мемәлеуметжәрдемақыны және арнаулы мемжәрдемақыны жаңадан тағайындау жөнiндегi iстердi өкiлдiктер жедел қарауы үшiн ЗТМО қалалық (аудандық) бөлiмшелерi жаңадан тағайындалған зейнетақы және мемәлеуметжәрдемақы және арнаулы мемжәрдемақы iстерiнiң орнына зейнетақының, мемәлеуметжәрдемақының және арнайы мемжәрдемақының тағайындалған мөлшерi туралы шешiмнiң жобаларын жiберуiне немесе оны электронды түрде жiберуiне болады.
Хабарламаның үшiншi данасы шешiм жобасының бекiтiлгендiгi немесе бекітiлуден бас тартылғандығы (және/немесе қайта ресiмдеуге ескерту жасалған немесе бас тартылған) туралы белгi соғылған хабарламаның екiншi данасы жаңадан тағайындалған iстермен қоса қайтып келгенге дейiн аудандық (қалалық) бөлiмшелерде бақылауда қалады.
Орындалғандығы туралы белгi қойылған хабарламаның бiрiншi данасы өкiлдiктерде қалады және жоба шешiмдерiнiң бiрiншi данасымен қоса папкаға тiгiледi.
Қорғаныс министрлiгiнiң, Iшкi iстер министрлiгiнiң және Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң тиiстi қызметтерi арнайы мемжәрдемақының тағайындалған мөлшерi туралы шешiмдi үлгiсi қоса берiліп отырған хабарламаның (ф.ВЛ-1) белгiленген нысаны бойынша ЗТМО аудандық (қалалық) бөлiмшелерiне жiбередi.

3. В случаях возникновения у пенсионеров и получателей госсоцпособий, спецгоспособий вопросов, связанных с подготовкой документов для назначения и выплатой, районные (городские) отделения ГЦВП принимают меры к их разрешению на местах, в необходимых случаях через представительства.
4. Пенсионные дела и дела получателей госсоцпособий выезжающим за пределы страны выдаются на руки.
5. Районными (городскими) отделениями ГЦВП производится ежемесячная выборка умерших пенсионеров в органах ЗАГСа.
6. Оформление макетов новых пенсионных дел и дел получателей госсоцпособий и спецгоспособий производится в течение 5 рабочих дней с момента поступления заявления.
7. Переезжающим внутри страны пенсионерам и получателям госсоцпособий, спецгоспособий на руки выдаются пенсионные дела и дела получателей госсоцпособий, спецгоспособий.
8. Недополученные пенсионные выплаты, госсоцпособия, спецгоспособия и пособия на погребение включаются в потребность на выплату районными (городскими) отделениями ГЦВП, после проверки представительствами в соответствии с действующим законодательством.
9. Вновь назначенные пенсионные дела и дела получателей госсоцпособий, спецгоспособия формируются в районных (городских) отделениях ГЦВП.
Прибывшие дела из других государств по аналогичной схеме проходят процедуру нового назначения.
10. Макеты дел вновь назначенных пенсий, госсоцпособий с проектами решений по ним и решения о назначенном размере спецгоспособий (образец прилагается) районными (городскими) отделениями ГЦВП передаются в электронном или бумажном виде на утверждение в представительства с извещениями формы ПВ - для пенсий, формы ГСП - для госсоцпособий, формы СГП для спецгоспособий (образцы прилагаются) через областные и городов Астаны и Алматы отделения ГЦВП.
Извещения формы ПВ, формы ГСП и СГП заполняются в трех экземплярах с приложением проектов решений:
Два экземпляра извещений формы ПВ, ГСП и СГП с делами или проектами решений по ним высылаются в представительства через областные и городов Астаны и Алматы отделения ГЦВП.
Для оперативного рассмотрения представительствами дел по новому назначению пенсий, госсоцпособий и спецгоспособий, городскими (районными) отделениями ГЦВП вместо макетов вновь назначенных пенсионных дел и госсоцпособий и спецгоспособий могут высылаться проекты решений о назначенном размере пенсий, госсоцпособий и спецгоспособий или передаваться в электронном виде.
Третий экземпляр извещений остается в районных (городских) отделениях ГЦВП на контроле до возвращения второго экземпляра извещений с вновь назначенными делами с утвержденными или отклоненными проектами решений с отметкой об исполнении (и/или с замечаниями на дооформление или отклонении).
Первый экземпляр извещений с отметкой об исполнении остается в представительствах и подшивается в папку.
Соответствующие службы Министерства обороны, Министерства внутренних дел и Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканской гвардии, Службы охраны Президента Республики Казахстан представляют выписку решения о назначенном размере спецгоспособий в районные (городские) отделения ГЦВП по установленной форме извещения (ф.ВЛ-1), образец которой прилагается.

11. Жаңадан тағайындалған iстердiң деректерi зейнетақы төлемдерi, мемәлеуметжәрдемақы және арнайы мемжәрдемақы мөлшерi туралы шешiмдер жобасы өкiлдiкте бекiтiлгенге дейiн ЗТМО аудандық (қалалық) бөлiмшелерiндегi компьютерде зейнетақы және мемәлеуметжәрдемақы және арнайы мемжәрдемақы бойынша жеке базада сақталады.
12. ЗТМО аудандық (қалалық) бөлiмшелерi ЗТ, МӘЖ және арнайы МЖ нысандарының хабарламаларын бекiтiлген немесе бекiтуден бас тартылған шешiмдер жобаларымен қоса алғаннан кейiн өзiнде құжаттың қозғалысы туралы белгi соғып, содан кейiн ЗТМО-ның тиiстi аудандық (қалалық) бөлiмшелерiне жiбередi.
13. ЗТМО аудандық (қалалық) бөлiмшелерi ЗТМО облыстық бөлiмшесiнен шешiмдер жобасын бекiту туралы хабарламаны алғасын құжаттарды тиiсiнше өңдеуден өткiзедi:
- зейнетақы iстерi және мемәлеуметжәрдемақы мен арнаулы мемжәрдемақы iстерi нөмiрленiп, Тiркеу кiтабында тiркеледi;
- зейнетақы істерi мен мемәлеуметжәрдемақы және арнаулы мемжәрдемақы алушылардың iстерi компьютердегi деректер базасымен салыстырылып, қажет болған реттерде тиiсiнше түзетулер енгiзiледi, ал зейнетақы iстерi мен мемәлеуметжәрдемақы және арнаулы мемжәрдемақы алушылардың iстерi туралы нақты дерек негiзгi деректер базасына жеке-жеке көшiрiледi;
- зейнетақы, мемәлеуметжәрдемақы және арнаулы мемжәрдемақы төлеу бойынша есеп карточкалары (N 2, N 2пос нысандары) ашылып, одан әрi зейнетақы, мемәлеуметжәрдемақы және арнаулы мемжәрдемақы төлеуге арналған, осыған құқығы бар адамдардың тiзiмдеме-тiзiмiн қалыптастыру бойынша тиiстi жұмыс жүргiзiледi;
- ЗТМО аудандық (қалалық) бөлiмшелерi 1999 жылдың 1 сәуiрiне дейiнгi зейнетақы істерi мен мемәлеуметжәрдемақы және арнаулы мемжәрдемақы алушылардың iстерi бойынша зейнеткерлер мен мемәлеуметжәрдемақы алушыларға (жоғалтып алғанда) куәлiк жазып бередi.
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігінің зейнетақы және жәрдемақы тағайындау
жөніндегі облыстық, Астана және Алматы қалалық
өкілдіктерінің жұмысы
14. Жаңадан тағайындалған зейнетақы iстерi мен мемәлеуметжәрдемақы және арнаулы мемжәрдемақы алушылардың iстерi олар бойынша қабылданған шешiмнiң жобасымен бiрге ЗТМО аудандық (қалалық) бөлiмшелерiнен ЗТ, МӘЖ және арнаулы МЖ нысандарының хабарламалары бойынша ЗТМО облыстық бөлiмшесi арқылы өкiлдiкке келiп түседі.
15. ЗТМО облыстық бөлiмшесiнен келiп түскен жаңадан тағайындалған зейнетақы iстерi мен мемәлеуметжәрдемақы және арнаулы мемжәрдемақы алушылардың iстерi олар бойынша қабылданған шешiмнiң жобасымен бiрге ЗТ, МӘЖ және арнаулы МЖ нысандарының хабарламаларымен қоса өкiлдiкте жеке-жеке тiркеу кiтабында тiркеледi, одан кейiн құжаттар өкiлдiк мамандарының қарауына (тексеруге) ұсынылады.

11. Данные новых назначенных дел хранятся в районных (городских) отделениях ГЦВП в компьютере в отдельной базе по пенсиям, госсоцпособиям и спецгоспособиям до утверждения в представительствах проектов решений о назначенных размерах пенсионных выплат, госсоцпособий и спецгоспособий.
12. Областные отделения ГЦВП, получив извещения формы ПВ, ГСП и СГП с утвержденными или отклоненными проектами решений, делают у себя отметку о движении, после чего высылают в соответствующие районные (городские) отделения ГЦВП.
13. Районные (городские) отделения ГЦВП, получив извещения от областных отделений ГЦВП, об утверждении проектов решений производят соответствующую обработку документов:
- пенсионные дела и дела получателей госсоцпособий, спецгоспособий регистрируются в Книге регистрации с присвоением номера;
- данные пенсионных дел и дел получателей госсоцпособий и спецгоспособий сверяются с базой данных в компьютере и в необходимых случаях вносится соответствующая корректировка, а точные сведения о пенсионном деле и деле получателей госсоцпособий и спецгоспособий копируются в основную базу данных по отдельности;
- открываются карточки учета (формы N 2, N 2пос) по выплате пенсий, госсоцпособий и спецгоспособий (лицевой счет) и далее осуществляется соответствующая работа по формированию списков-ведомостей на выплату пенсионных выплат, госсоцпособий и спецгоспособий, имеющим на это право;
- районные (городские) отделения ГЦВП по состоявшимся до 1 апреля 1999 года пенсионным делам и делам получателей госсоцпособий (при утере) выписывают удостоверения пенсионерам и получателям госсоцпособий.
РАБОТА ОБЛАСТНЫХ, ГОРОДОВ АСТАНЫ И
АЛМАТЫ ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВ МИНИСТЕРСТВА
ТРУДА И СОЦИАЛЬНОЙ ЗАЩИТЫ НАСЕЛЕНИЯ
ПО НАЗНАЧЕНИЮ ПЕНСИЙ И ПОСОБИЙ
14. Макеты вновь назначаемых пенсионных дел и дел получателей госсоцпособий и спецгоспособий с проектами решений по ним поступают из районных (городских) отделений ГЦВП в представительства по извещениям формы ПВ, ГСП и СГП через областные отделения ГЦВП.
15. Поступившие из областных отделений ГЦВП макеты вновь назначаемых пенсионных дел и дел получателей госсоцпособий и спецгоспособий с проектами решений по ним, с извещениями формы ПВ, ГСП и СГП регистрируются в представительствах по отдельности в журнале регистрации, после чего документы передаются на рассмотрение (проверку) специалистам представительства.

16. Зейнетақы, мемәлеуметжәрдемақы және арнаулы мемжәрдемақы тағайындау жөнiндегi құжаттарды тексерудi облыстық (Астана және Алматы қалалық) өкiлдiктерi жүргiзедi.
17. Зейнетақы iстерi мен мемәлеуметжәрдемақы және арнайы мемжәрдемақы алушылардың iстерiн, арнаулы мемжәрдемақының тағайындалған мөлшерi туралы шешiмдi тексеру және оларды өкiлдiкте бекiту құжаттар түскен күннен бастап 5 жұмыс күнi iшiнде жүргiзiледi.
18. Зейнетақы төлемдерiн, мемәлеуметжәрдемақы және арнаулы мемжәрдемақы тағайындаудан бас тартқан жағдайда өкiлдiк бас тартудың себептерiн көрсете отырып, өтiнiш иесiне жазбаша түрде хабарлауға және бас тартқан iстердi, зейнетақы, мемәлеуметжәрдемақы және арнаулы мемжәрдемақы алу үшiн ұсынылған құжаттарды ЗТМО облыстық бөлiмшесi арқылы ЗТМО аудандық (қалалық) бөлiмшесiне қайтаруға мiндеттi.
19. Өкiлдiктiң зейнетақы, мемәлеуметжәрдемақы және арнаулы мемжәрдемақы тағайындау немесе оны тағайындаудан бас тарту туралы шешiмiне сот тәртiбiмен шағым жасауға болады.
20. ЗТ, МӘЖ және арнаулы МЖ нысандары хабарламаларының бекiтiлген немесе бекітiлуден бас тартылған шешiм жобасының орындалғандығы туралы белгi соғылған немесе ескерту жасалған бiрiншi данасы өкiлдiкте қалады және папкаға тiгiледi.
ЗТ, МӘЖ және арнаулы МЖ нысандары хабарламаларының бекiтiлген немесе
бекітiлуден бас тартылған шешiм жобасының орындалғандығы туралы белгi
соғылған (және/немесе қайта рәсiмдеуге ескерту жасалған немесе бас
тартылған) екінші даналары ЗТМО облыстық бөлімшелеріне жіберіледі.
21. Өкілдік зейнетақы мен жәрдемақы тағайындау жөніндегі жұмыстарға
ай сайын талдау жүргізіп, жоғары органдарға тиісті ақпарат әзірлейді.
22. 1999 жылдың 1 сәуірінен бастап жаңадан тағайындалған зейнеткерлер
мен мемәлеуметжәрдемақы алушылардың істері бойынша куәліктерді өкілдіктер
жазады, ал куәліктерде (куәліктің үлгісі қоса беріледі) кейіннен
енгізілетін өзгерістерді ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелері енгізеді.
Мамандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

16. Проверка документов по назначению пенсий, госсоцпособий и спецгоспособий производится областными (городов Астаны и Алматы) представительствами.
17. Проверка пенсионных дел, дел получателей госсоцпособий и спецгоспособий, решение о назначенном размере спецгоспособий и их утверждение в представительствах осуществляется в течение 5-ти рабочих дней со дня поступления документов.
18. В случае отказа в назначении пенсионных выплат, госсоцпособий и спецгоспособий представительства обязаны письменно уведомлять заявителя о причинах отказа и вернуть отказные дела, представленные документы на получение пенсий, госсоцпособий и спецгоспособий в районные (городские) отделения ГЦВП через областные отделения ГЦВП.
19. Решение представительства о назначении или об отказе в назначении пенсии, госсоцпособий и спецгоспособий может быть обжаловано в судебном порядке.
20. Первые экземпляры извещений формы ПВ, ГСП и СГП с отметкой об исполнении или с замечаниями остаются в представительствах и подшиваются в папку.
Вторые экземпляры извещений формы ПВ, ГСП и СГП с делами или с
утвержденными или отклоненными проектами решений с отметкой об исполнении
(и/или с замечаниями на дооформление или отклонении) высылаются в
областные отделения ГЦВП.
21. Представительства ежемесячно анализируют работу по назначению
пенсий и пособий и готовят соответствующую информацию для вышестоящих
органов.
22. По вновь назначенным с 1 апреля 1999 года утвержденным делам
пенсионеров и получателей госсоцпособий удостоверения выписываются
представительствами, а последующие изменения в удостоверениях (образец
удостоверения прилагается) вносятся районными (городскими) отделениями
ГЦВП.
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Сельдемирова И.Г.)