2) этил спирті мен алкоголь өнімдерін өндіретін кәсіпорынның қоймалары мен басқа да жағдайлардағы дайын өнімнің нақты қалдықтарының бухгалтерлік есеп пен есеп беру мәліметтеріне сәйкестігін ай сайын тексеруді жүзеге асыру;
3) Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Алкоголь өнімін өндіру және оның айналымын мемлекеттік бақылау жөніндегі комитетке этил спирті мен алкоголь өнімдерінің өндірісі мен айналымы декларациясының уақтылы ұсынылуын бақылауды жүзеге асырады;
4) өнімдерді өндіру, сақтау және сату кезінде талан-таражға үсіп кетпеуі үшін жолын кесудің барлық түрімен шара қолдану;
5) кәсіпорын тоқтап тұрған кезде жұмыстан тыс уақытта (өндіріске ендіру жұмыстарынан басқа) алкоголь өнімдерінің құю линиясына пломбы салуға. 7. акцизделетiн өнiм өндiретiн ұйымдарға бақылауды жүзеге асыратын акциз постарының инспекторлары міндетті: 1) акцизделетiн өнiмдi сату кезiнде сатып алушыларда қажеттi құжаттардың (тиiстi қызмет түрiне лицензиялар, рұқсаттар) бар-жоғына, сондай-ақ акциз ставкаларының дұрыс қолданылуына бақылауды жүзеге асыруға; 2) Ескерту: 7 тармақ өзгертілді, 1-тармақша жаңа редакцияда жазылып, 2-тармақша алынып тасталды - ҚР Мемлекеттік кіріс министрлігінің 1999 жылғы 20 қыркүйектегі N 1163 бұйрығымен. V990897_ 4. Инспекторлардың жауаптылығы 8. Теріс әрекеті немесе әрекетсіздігі, өзіне тиісті міндетін орындамағаны үшін инспекторлар Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауапкершілікке тартылады. 1 қосымша Акциздік постылардың жұмысы туралы жедел есеп 1999 жылдың _____________ жағдайында ________________________________________________________________________ Кәсіпорын !Өнімде-!Есеп беру !Жылдың басындағы өсу !Есеп беру кезе- ! атауы !рдің !кезең. !қорытындылары !ңінің соңындағы ! !түрлері!басында. қа! !қалдық (дал) ! ! !лдық (дал) ! ! ! ------------------------------------------------------------------------! ! ! !өндіріл.(дал), Сатылғ.! ! ! ! !(дал) акциз, мың теңге! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ------------------------------------------------------------------------! ! ! !аударылғаны, төленгені! ! ! ! ! ! ! ------------------------------------------------------------------------! 1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7 ! 8 ! ________________________________________________________________________! Таблицаның жалғасы. ________________________________________________________________________ Есеп беру аптасын-!Орындалмағаны (үстеме!Маркалар туралы мәлімет (шт.) ! да !төлеу) ! ! ------------------------------------------------------------------------! өндірілгені (дал) !01.01.99 ж. есеп беру!01.01.99 ж. қалдық алынды пай- ! сатылғаны (дал) !күні. !даланылды есеп беру күнгі ! ! !қалдық ! ------------------------------------------------------------------------! 9 ! 10 ! 11 ! 12 ! 13 ! 14 ! 15 ! 16 ! ------------------------------------------------------------------------! Оқығандар: Умбетова А.М. Нарбаев Е.А.

2) ежемесячно производить проверки соответствия фактических остатков готовой продукции, находящихся в складских и иных помещениях предприятий, производящих подакцизную продукцию, данным бухгалтерского учета и отчетности;
3) осуществлять контроль за своевременностью представления деклараций производства и оборота подакцизной продукции в Комитет по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан;
4) принимать меры по пресечению всех видов хищений продукции при ее производстве, хранении и реализации;
5) опечатывать линии розлива алкогольной продукции на время простоя предприятия (за исключением пусконаладочных работ) и на нерабочий период времени. 7. Инспекторы акцизных постов, осуществляющие контроль за организациями, производящими подакцизную продукцию, обязаны: 1) при реализации подакцизной продукции осуществлять контроль за наличием у покупателей необходимых документов (лицензий, разрешений на соответствующие виды деятельности), а также правильностью применения ставок акциза; 2) (подпункт - исключен) Сноска. Пункт 7 - с изменениями, внесенными приказом МГД РК от 20.09.99г. N 163 V990897_ . 4. Ответственность инспекторов 8. За неправомерные действия или бездействие, ненадлежащее исполнение своих обязанностей, инспекторы несут ответственность в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Приложение N 1 Оперативный отчет о работе акцизного поста по состоянию на ____________1999 год ________________________________________________________________________ Наименование!Вид про!Остаток на !С нарастающим итогом !Остаток на конец! предприятия !дукции !начало отч.! с начала года !отч. периода ! ! !периода ! ! (дал) ! ! ! (дал) ! ! ! ------------------------------------------------------------------------! ! ! !произ!реа- !акциз,тыс.! ! ! ! !веде-!лизо !тенге ! ! ! ! ! но !вано,! ! ! ! ! !(дал)!(дал)! ! ! ------------------------------------------------------------------------! ! ! ! ! !начис!упла! ! ! ! ! ! !лено !чено! ! ------------------------------------------------------------------------! 1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7 ! 8 ! ________________________________________________________________________! (продолжение таблицы) ________________________________________________________________________ За отчетную неделю!Недоимка (переплата) !Данные по маркам (шт.) ! ------------------------------------------------------------------------! произве!реализова !на 01.01.99г.!на отч.!остаток !полу!исполь! остаток! дено, ! но, ! ! дату ! на !чено!зовано! на ! (дал) ! (дал) ! ! !01.01.99г.! ! !отч.дату! ------------------------------------------------------------------------! 9 ! 10 ! 11 ! 12 ! 13 ! 14 ! 15 ! 16 ! ------------------------------------------------------------------------!