Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 15 маусымдағы N 292 бұйрығына N 2 өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі 1999 жылғы 5 тамыз N 406 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1999 жылғы 7 қыркүйекте N 883 тіркелді. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігінің 2000 жылғы 11 қарашадағы N 480 бұйрығымен. (Бұйрықтан үзіндіні төменнен қараңыз.)
Ескерту: ҚР Қаржы министрлігінің 2000 жылғы 11 қарашадағы N 480
бұйрығы мен күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесінен
үзінді:
"Мемлекеттік тапсырыс шеңберінде орындалатын республикалық және
жергілікті бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру ережесін бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 6 қарашадағы N 1675 қаулысына
сәйкес Бұйырамын:
1. Қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын...
Министр
3. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 15 маусымдағы N 292 бұйрығына N 2 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 5 тамыздағы N 406 бұйрығы V990883_ . ______________________________________________________________
"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Z980318_ Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 1999 жылғы 28 маусымдағы N 406-1 Z990406_ Қазақстан Республикасының Заңына, "Көп балалы отбасыларды әлеуметтік қолдау жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1992 жылғы 4 желтоқсандағы N 1002 Жарлығына, "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1334 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 26 маусымдағы N 1064 P991064_ қаулысына сәйкес бұйырамын:
1. "Республикалық және жергілікті бюджеттердің есебінен мемлекеттік тапсырысты қаржыландырудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 15 маусымдағы N 292 V990811_ бұйрығына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Республикалық және жергілікті
бюджеттердің есебінен мемлекеттік тапсырысты қаржыландырудың ережесінде
(бұдан әрі - Ереже):
1) Ережеге N 1-қосымшада:
мына жолдың атауы өзгертілсін:
"4.6.206.9.31 Мемлекеттік білім беру тапсырыстары (грант) бойынша ел
ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау (2-топ)";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"1.5.606.31.31 Мәліметтердің ақпараттық-статистикалық базасын құру,
1-топ";
"12.1.215.36.31 Оңтүстік Қазақстан облысында Қызыләскер-Киров
автомобиль жолын салу, 1-топ";

О внесении изменения и дополнений N 2 в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 15 июня 1999 года N 292
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 5 августа 1999 года N 406 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 1999г. за N 883. Утратил силу - приказом Министерства финансов РК от 11 ноября 2000г. N 480 (Извлечение из текста приказа см. ниже)
Извлечение из приказа Министерства финансов РК от 11.11.00г. N 480
"В соответствии с постановлением Правительства РК от 6 ноября 2000 года N 1675 "Об утверждении Правил финансирования республиканских и местных бюджетных программ, выполняемых в рамках государственного заказа", приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства финансов Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню ...
Министр
3. Приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 5 августа 1999 года N 406 "О внесении изменения и дополнений N 2 в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 15 июня 1999 года N 292 ..."
-----------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 июня 1999 года N 406-I ЗРК Z990406_ "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан Z980318_ "О республиканском бюджете на 1999 год", Указом Президента Республики Казахстан от 4 декабря 1992 года N 1002 U921002_ "О мерах по социальной поддержке многодетных семей", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 1999 года N 1064 P991064_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года N 1334 P981334_ " приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 15 июня 1999 года N 292 V990811_ "Об утверждении Правил финансирования государственного заказа за счет республиканского и местных бюджетов следующие изменение и дополнения:
в Правилах финансирования государственного заказа за счет
республиканского и местных бюджетов, утвержденных указанным приказом:
1) в приложении N 1 к Правилам:
строку "4.6.206.9.31 Подготовка кадров в высших учебных заведениях
внутри страны по государственному образовательному заказу" дополнить словом
"(грант)";
дополнить строками следующего содержания:
"1.5.606.31.31 Создание информационно-статистических баз данных, 1
группа";
"12.1.215.36.31 Строительство автомобильной дороги Кызыласкер-
Кировский в Южно-Казахстанской области, 1 группа";

2) Ережеге N 2-қосымшада:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"6.2.258.46.23 Көп балалы аналар".
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары -
Қаржы министрі
Оқығандар:
Умбетова А.М.
Икебаева А.Ж.

2) в приложении N 2 к Правилам:
дополнить строкой следующего содержания:
"6.2.258.46.23 Многодетные матери".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Заместитель Премьер-Министра -
Министр финансов
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Склярова И.В.)