Қазақстан Республикасы бағалы қағаздар жөніндегі Ұлттық комиссиясы Директоратының 1999 жылғы 24 маусымдағы N 351 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қаулы Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы Директоратының 1999 жылғы 14 қазан N 454. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 13 қазандағы N 276 қаулысымен.
---------------Қаулыдан үзінді-------------------
Нормативтік құқықтық актілерді "Бағалы қағаздар рыногы туралы" және "Акционерлік қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарымен сәйкестендіру мақсатында Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қабылданған күннен бастап қолданысқа енеді...
Төраға
Бағалы қағаздар рыногы
мәселелерi бойынша
Қазақстан Республикасының
кейбiр нормативтiк құқықтық
актiлерiнiң күшi жойылды
деп тану туралы" Қазақстан
Республикасының Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау жөнiндегi
агенттiгi Басқармасының
2004 жылғы 13 қазан
N 276 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының күшi жойылды деп танылған
кейбiр нормативтiк құқықтық актiлерiнiң тiзбесi
3. Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар жөнiндегi Ұлттық комиссиясы Директоратының "Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар жөнiндегi Ұлттық комиссиясы Директоратының 1999 жылғы 24-маусымдағы N 351 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1999 жылғы 14-қазандағы N 454 қаулысы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 938 тiркелген, "Қазақстанның бағалы қағаздар рыногы" журналында 1999 жылы жарияланған, N 11)...
--------------------------------
Ашық акционерлік қоғамдардың жабық тәсілмен сатып алынған акцияларымен жасалған мәмілелерді тіркеу процесінде туындаған құқықтық қатынастарды реттейтін нормаларды нақтылау мақсатында Ұлттық комиссияның Қазастан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының (бұдан әрі "Ұлттық комиссия" деп аталады) Директораты Қаулы етеді:
1. Қазастан Республикасының Әділет министрлігінде 1999 жылғы 26 шілдеде 852-нөмірмен V990852_ тіркелген "Ашық акционерлік қоғамдардың жабық тәсілмен сатып алынған акцияларының қозғалысына бақылау жасау туралы" Ұлттық комиссия Директоратының 1999 жылғы 24 маусымдағы N 351 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 24 июня 1999 года № 351
Постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 14 октября 1999 года № 454. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20.10.99г. N 938. Утратило силу - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 13 октября 2004 года N 276
Извлечение из постановления Правления Агентства РК
по регулированию и надзору финансового рынка и
финансовых организаций от 13 октября 2004 года N 276
"В целях приведения нормативных правовых актов в соответствие с Законами Республики Казахстан "О рынке ценных бумаг" и "Об акционерных обществах" Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия...
Председатель
Перечень нормативных правовых актов
Республики Казахстан, признаваемых утратившими силу
...
3. Постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 14 октября 1999 года № 454 "О внесении изменений и дополнений в постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 24 июня 1999 года № 351"...".
--------------------------------------------------------------------
В целях конкретизации норм, которые регулируют правоотношения, возникающие в процессе регистрации сделок с акциями открытых акционерных обществ, приобретенных закрытым способом, Директорат Национальной Комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемой "Национальная комиссия") постановляет:
1. Внести следующие изменения и дополнения в постановление Директората Национальной комиссии V990852_  "О контроле за движением акций открытых акционерных обществ, приобретенных закрытым способом" от 24 июня 1999 года № 351, зарегистрированное Министерством юстиции Республики Казахстан 26 июля 1999 года за № 852:

1-тармақтың 4) тармақшасында:
бесінші бөліктегі "таратылған кезде" деген сөздерден кейін "." (нүкте)  тыныс белгісі ";" (үтірлі нүкте) тыныс белгісіне ауыстырылсын;
мынадай мазмұнды алтыншы бөлікпен толықтырылсын:
"жекешелендіру туралы заңдарға сәйкес акциялардың мемлекеттік пакеттерін сату кезінде".
2. Осы Қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркелген күнінен бастап күшіне енгізілетіндігі белгіленсін.
3. Ұлттық комиссия орталық аппаратының Төраға қызметі - Талдау және стратегия басқармасы осы Қаулыны "Қазақстанның қор биржасы" ЖАҚ-ның, бағалы қағаздар рыногы кәсіпқой қатысушылары қауымдастықтарының (оларға осы Қаулыны өздерінің мүшелерінің назарына жеткізу жөніндегі міндетті жүктей отырып) және "Бағалы қағаздардың орталық депозитарийі" ЖАҚ-ның назарына жеткізсін.
Ұлттық комиссияның
Төрағасы

в подпункте 4) пункта 1:
в части пятой после слов "собственника акций" знак препинания "." (точку);
заменить знаком препинания ";" (точка с запятой);
дополнить частью шестой следующего содержания:
"при продаже государственных пакетов акций в соответствии с законодательством о приватизации.".
2. Установить, что настоящее Постановление вводится в действие с даты его регистрации Министерством юстиции Республики Казахстан.
3. Управлению анализа и стратегии - Службе Председателя центрального аппарата Национальной комиссии довести настоящее Постановление до сведения ЗАО "Казахстанская фондовая биржа", ассоциаций профессиональных участников рынка ценных бумаг (с возложением на них обязанности по доведению настоящего Постановления до сведения своих членов) и ЗАО "Центральный депозитарий ценных бумаг".
Председатель Национальной комиссии