Мемлекеттік мекемелерде кассалық операциялар жүргізудің ережесіне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Бұйрық Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті 1999 жылғы 8 қараша N 597. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті Төрайымының 2005 жылғы 10 маусымдағы N 28 Бұйрығымен.
-------------Бұйрықтан үзінді-----------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлген тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық департаментi директорының, Қазынашылық комитетi төрайымының кейбiр бұйрықтарының күшi жойылды деп танылсын...
3. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Төрайым
Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлiгiнiң Қазынашылық
комитетi төрайымының
2005 жылғы 10 маусымдағы
N 28 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Қазынашылық департаментi директорының, Қазынашылық
комитетi төрайымының күшi жойылған кейбiр
бұйрықтарының тiзбесi
4. "Мемлекеттiк мекемелерде кассалық операциялар жүргiзудiң ережесiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi төрайымының 1999 жылғы 8 қарашадағы N 597 бұйрығы (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 992 болып тiркелген).
-------------------------------------
Бұйырамын:
Ұсынылып отырған Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1997 жылғы 8 қыркүйектегі N 298 бұйрығымен бекітілген Мемлекеттік мекемелерде кассалық операциялар жұргізудің ережесіне өзгерістер мен толықтыру  V970385_  бекітілсін.
Төрайымның
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазынашылық комитетінің
1999 ж. 8 қараша N 597
бұйрығымен Бекітілген
Мемлекеттік мекемелерде кассалық операциялар
жүргізудің ережесіне өзгерістер мен толықтыру
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1997 жылғы 8 қыркүйектегі N 298 бұйрығымен бекітілген Мемлекеттік мекемелерде кассалық операциялар жүргізудің ережесіне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1.2-тармақта:
төртінші абзац мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
Бюджет қаражатының бөлінген лимитінің қалған сомасына Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпке сәйкес тауарларды, жұмыстарды және қызмет көрсетулерді беруге арналған шарттар жасалады.";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қолма-қол ақша алуға шектеу мыналар:
"Азық-түлік өнімдерін сатып алу" 131 ерекшелігі бойынша мерзімді қызметтің әскери қызметшілері үшін темекі бұйымдарының орнына ақшалай өтемақы төлеуге арналған шығыстар бойынша;
"Жұмсақ мүкәммал және киім-кешектер сатып алу" 134 ерекшелігі бойынша әскери қызметшілерге нысанды киім-кешектің орнына ақшалай өтемақы төлеуге арналған шығыстар бойынша;
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына көлік қызметін көрсету үшін қызметтік жеңіл автомобильдерді пайдалану" 147 ерекшелігі бойынша еңбек шарттары бойынша штаттан тыс жүргізушілердің іс-сапар шығыстары бойынша;
"Ерекше шығыстар" 157 ерекшелігі бойынша күш және құқық қорғау органдарындағы ерекше шығыстар бойынша;
"Өзге де ағымдағы шығыстар" 159 ерекшелігі бойынша бостандықты шектеу, қамау немесе бостандығынан айыру түрінде жазасын өтеуден босатылатын тұлғалар үшін тұратын жеріне дейін жолақы билеттерін сатып алуға арналған шығыстар бойынша және сайлау өткізуге (босатылған сайлау комиссиясы мүшелерінің еңбегіне ақы төлеуге, партиялық тізімдер бойынша сайлауға түсіп отырған талапкерлерді қоспағанда, Президенттікке, Парламент депутаттығына, сондай-ақ мәслихатқа депутаттыққа талапкерлердің жалақысын өтеуге, еңбек келісімдерінің негізінде штаттан тыс қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеуге, іс-сапар шығыстарына, кеңсе және шаруашылық тауарларын, жанар-жағар май материалдарын сатып алуға) арналған шығыстар бойынша;

О внесении изменений и дополнения в Правила ведения кассовых операций в государственных учреждениях
Приказ Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 8 ноября 1999 года N 597. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9.12.99г. за N 992. Утратил силу - Приказом Председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 10 июня 2005 года N 28
Извлечение из приказа Председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 10 июня 2005 года N 28:
"ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Директора Департамента Казначейства, Председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
2. Управлению организации бюджетного учета Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан в недельный срок сообщить Министерству юстиции Республики Казахстан о принятом решении.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Председатель
Приложение
к приказу Председателя Комитета
казначейства Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 июня 2005 года N 28
Перечень
утративших силу некоторых приказов Директора Департамента
казначейства, Председателя Комитета казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
...
4. Приказ исполняющего обязанности Председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 8 ноября 1999 года N 597 "О внесении изменений и дополнения в Правила ведения кассовых операций в государственных учреждениях" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 992)...".
----------------------------------------------------------------------------------------
Приказываю:
Утвердить прилагаемые изменения и дополнение V970385_  в Правила ведения кассовых операций в государственных учреждениях, утвержденные приказом Министерства финансов Республики Казахстан от 8 сентября 1997 года N 298.
И.о. Председателя
Изменения и дополнение в Правила
ведения кассовых операций в государственных учреждениях
Внести в Правила ведения кассовых операций в государственных учреждениях, утвержденные приказом Министерства финансов Республики Казахстан от 8 сентября 1997 года N 298, следующие изменения и дополнение:
в пункте 1.2.:
абзац четвертый дополнить предложением следующего содержания:
"На оставшуюся сумму выделенного лимита бюджетных средств заключаются договора на поставку товаров, работ и услуг, согласно порядку, установленному законодательством Республики Казахстан.";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"Ограничение на получение наличности не устанавливается:
по расходам на выплату денежной компенсации взамен табачных изделий для военнослужащих срочной службы по специфике 131 "Приобретение продуктов питания";
по расходам на выплату денежной компенсации взамен форменного обмундирования военнослужащим по специфике 134 "Приобретение мягкого инвентаря и обмундирования";
по командировочным расходам внештатных водителей по трудовым договорам по специфике 147 "Эксплуатация служебных легковых автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан";
по особым расходам в силовых и правоохранительных органах по специфике 157 "Особые расходы";
по расходам на приобретение проездных билетов для лиц, освобождаемых от отбывания наказания в виде ограничения свободы, ареста или лишения свободы, до места жительства, и по расходам на проведение выборов (на оплату труда освобожденных членов избирательных комиссий, возмещение заработной платы кандидатов в Президенты, депутаты Парламента, за исключением кандидатов, баллотирующихся по партийным спискам, а также в депутаты в маслихаты, оплату труда внештатных работников на основании трудовых соглашений, командировочные расходы, приобретение канцелярских и хозяйственных товаров, горюче-смазочных материалов) по специфике 159 "Прочие текущие расходы";

"Көлік қызметіне ақы төлеу" 143, "үйге қызмет көрсету жөніндегі қызметтерге ақы төлеу" 146, "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына көлік қызметін көрсету үшін қызметтің жеңіл автомобильдерді пайдалану" 147, "Өзге де қызмет көрсетулер" 149, "Жабдықтар мен мүкәммалды ұстау және ағымдағы жөндеу" 151, "Үйлерді, үй-жайларды және ғимараттарды ұстау және ағымдағы жөндеу" 152, "Өзге де ағымдағы шығыстар" 159 және "Жеке тұлғалар көрсететін қызметтер" 163 ерекшеліктерімен жасалған шарттар бойынша еңбек шарттары бойынша штаттан тыс қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеуге және консультанттардың қызметіне ақы төлеуге арналған шығыстар бойынша белгіленбейді.";
жетінші абзацтағы "Қазынашылық департаментінің" деген сөздер "Қазынашылық комитетінің" деген сөздермен ауыстырылсын.

по расходам на оплату труда внештатных работников по трудовым договорам и оплату услуг консультантов по заключенным договорам со специфик: 143 "Оплата транспортных услуг", 146 "Оплата услуг по обслуживанию здания", 147 "Эксплуатация служебных легковых автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан", 149 "Прочие услуги", 151 "Содержание и текущий ремонт оборудования и инвентаря", 152 "Содержание и текущий ремонт зданий, помещений и сооружений", 159 "Прочие текущие расходы" и 163 "Услуги, оказываемые физическими лицами".";
в абзаце седьмом слова "Департамента казначейства" заменить словами "Комитета казначейства".