Қайта дауыс беру өткізген жағдайда сайлаушылардың дауысын бірдей мөлшерде алған депутаттыққа кандидаттардың тегін сайлау бюллетеніне енгізу туралы
Қаулы Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы 1999 жылғы 9 желтоқсан N 45/273. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2007 жылғы 27 маусымдағы N 91/183 қаулысымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2007.06.27 N 91/183 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Z952464_ Конституциялық заңның 12-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы қаулы етеді:
1. Қайта дауыс беру өткізген жағдайда округтік сайлау комиссиялары сайлау бюллетеніне сайлаушылардың ең көп дауысын алған саны екеуден артық емес депутаттыққа кандидаттардың тегін енгізсін.
2. Егер депутаттыққа кандидаттар сайлаушылардың дауысын бірдей мөлшерде алған жағдайда депутаттыққа кандидаттың тегін сайлау бюллетеніне енгізу округтік сайлау комиссиясының отырысында жеребе салу жолымен анықтау белгіленсін. 3. Жеребе салудың ретін округтік сайлау комиссиялары дербес анықтасын. 4. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі тіркеген сәттен бастап күшіне енеді. Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының төрайымы Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының хатшысы Оқығандар: Багарова Ж.А. Икебаева А.Ж.

О включении фамилий кандидатов в депутаты, набравших одинаковое количество голосов избирателей, в избирательный бюллетень при проведении повторного голосования
Постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 9 декабря 1999 года N 45/273. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16.12.99 г. за N 1004. Утратило силу постановлением Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 27 июня 2007 года N 91/183
Сноска. Утратило силу постановлением Центральной избирательной комиссии РК от 27.06.2007 N 91/183.
В соответствии со статьей 12 Конституционного закона Z952464_ "О выборах в Республике Казахстан" Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан постановляет:
1. Окружным избирательным комиссиям в избирательный бюллетень при проведении повторного голосования включать не более двух фамилий кандидатов в депутаты, получивших наибольшее количество голосов избирателей.
2. Установить, что в случаях получения кандидатами в депутаты одинакового количества голосов избирателей определение фамилии кандидата в депутаты для внесения в избирательный бюллетень производить на заседании окружной избирательной комиссии путем жеребьевки.
3. Окружным избирательным комиссиям порядок жеребьевки установить самостоятельно.
4. Настоящее постановление вступает в силу с момента его регистрации Министерством юстиции Республики Казахстан.
Председатель Центральной
избирательной комиссии
Республики Казахстан
Секретарь Центральной
избирательной комиссии
Республики Казахстан