Қазақстан Республикасының Табиғи монополияны реттеу және бәсекелесті қорғау комитетінің Төраға-Министрінің 1998 жылғы 15 тамыздағы N 03/1-ОД Бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті қорғау және шағын бизнесті қолдау жөніндегі агенттігі Төрағасының 1999 жылғы 3 желтоқсандағы № 10-ОД бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1999 жылғы 28 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу № 1013.
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінің 1999 жылдың 15 қарашасындағы N 4-01-1023/7439/и үндеуіне байланысты және жоғарыда аты аталған Бұйрықты Республика заңының талаптарына сәйкестендіру мақсатында Бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасының Табиғи монополияны реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі комитеттің Төраға - Министрінің 15 тамыздағы N 03/1-ОД Бұйрығымен бекітілген, тендерлік негізде табиғи монополия субъектілерінің өндірістік мұқтажы үшін материалдық және
қаржылық ресурстар жабдықтарын сатып алу және қызмет көрсету Ережесіне
мынадай өзгерістер енгізілсін:
Ереже атауынан "және қызмет көрсетулерді" сөздері алынып тасталсын;
1 тараудағы:
2 тармақтағы "құрал жабдықтар" сөздерінен кейінгі "және қызмет
көрсетулерді (арғы-материалдық, қаржы ресурстары мен қызмет көрсетулер)"
сөздері алынып тасталсын;
3-тармақтағы:
бірінші абзацтан "және қызмет көрсетулерді" сөздері алынып тасталсын;
төртінші және алтыншы абзацтар алынып тасталсын;
4,6,7 тармақтардан "және қызмет көрсетулері" сөздері алынып тасталсын:
2 тараудағы:
екінші абзацтағы 26 тармақтан "немесе қызмет көрсетулерді" сөздері
алынып тасталсын;
29 тармақтан "қызмет көрсетулерді" сөздері алынып тасталсын;
3 тараудағы:
30 және 31 тармақтардан "және қызмет көрсетулерді" сөздері алынып
тасталсын;
32 тармақтағы:
1) тармақшадан "немесе қызмет көрсетулерді" сөздері алынып тасталсын;
үшінші және төртінші абзацтағы 2) тармақшадан "қызмет көрсетулерді"
сөздері алынып тасталсын;
33 тармақтағы:
2) тармақшадан "қызмет көрсетулерді" сөздері алынып тасталсын;
3) тармақшадан "немесе қызмет көрсетулерді" "немесе қызмет
көрсетулермен" сөздері алынып тасталсын;
9 абзацтан "қызмет көрсетулерді" сөздері алынып тасталсын.
2. Заң басқармасына (Е.Г.Машинистова) Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігінде осы Бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін өткізуді
қамтамасыз етсін.
3. Аумақтық органдардың қызметін үйлестіру және кадр жұмысының
бөліміне (М.М.Қалпақбаев) осы Бұйрықты Агенттіктің аумақтық органдарына
жеткізсін.
4. Осы Бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Табиғи
монополияны реттеу, бәсекелестікті қорғау және шағын бизнесті қолдау
жөніндегі агенттігі төрағасының орынбасары Аманбаевқа М.Е. жүктелсін.
Агенттік
Төрағасы
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева А.Ж.

О внесении изменений и дополнений в Приказ Председателя - Министра Комитета Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 15 августа 1998 года N 03/1-ОД
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса от 3 декабря 1999 года N 10-ОД Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28.12.99г. за N 1013
В связи с обращением Министерства юстиции Республики Казахстан от 15 ноября 1999 года N 4-01-10-23/7439/и и с целью приведения вышеназванного Приказа в соответствие с требованиями законодательства Республики Казахстан, приказываю:
1. Внести в V980639_ Правила закупки материальных и финансовых
ресурсов, оборудования и услуг для производственных нужд субъектами
естественной монополии на тендерной основе, утвержденные Приказом
Председателя - Министра Комитета Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите конкуренции от 15 августа 1998 года
N 03/1-ОД следующие изменения:
в названии правил слова "и услуг" исключить;
в главе 1:
в пункте 2 после слова "оборудования" слова "и услуг (далее -
материальные, финансовые ресурсы и услуги)" исключить;
в пункте 3:
в абзаце первом слова "и услуг" исключить;
четвертый и шестой абзацы исключить;
в пунктах 4, 6, 7 слова "и услуг" исключить;
в главе 2:
в абзаце втором пункта 26 слова "или услуг" исключить;
в пункте 29 слова "(услуг)" исключить;
в главе 3:
в пунктах 30 и 31 слова "и услуг" исключить;
в пункте 32:
в подпункте 1) слова "или услуг" исключить;
в абзаце третьем и четвертом подпункта 2) слово ", услуг" исключить;
в пункте 33:
в подпункте 2) слово ", услугах" исключить;
в подпункте 3) слова "или услуги", "или услугами" исключить;
в абзаце десять слово "и услуг" исключить.
2. Юридическому управлению (Машинистова Е.Г.) обеспечить проведение
государственной регистрации настоящего Приказа в Министерстве юстиции
Республики Казахстан.
3. Отделу координации деятельности территориальных органов и кадровой
работы (Калпакбаев М.М.) довести настоящий Приказ до территориальных
органов Агентства.
4. Контроль за исполнением настоящего Приказа возложить на
заместителя председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса
Аманбаева М.Е.
Председатель Агентства
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Склярова И.В.)