Алматы каласының коммуналдық меншігіндегі түрғын үй емес ғимараттарды мүліктік жалау жөніндегі тарифтік ставкаларды бекіту туралы
І сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ХХІV сессиясының 1999 жылғы 12 наурыздағы шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасымен 1998 жылғы 05 cәуірде № 40 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қалалық Мәслихатының IІ сайланған ІV сессиясының 2000 жылғы 10 наурыздағы шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қалалық Мәслихатының IІ сайланған ІV сессиясының 10.03.2000 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті өкілді және атқарушы органдар туралы» Қазақстан Рсспубликасы Заңыңың 40 бабыныц I тармағына, Алматы қалалық Әкімінің үсынысына сәйкес I сайланған Алматы қалалық Мәслихаты
ШЕШіМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласының меншігіддегі түрғын үй емес ғимараттарды мүліктік жалдау жөніндегі тарифтік ставкалар бекітілсін, беріліп отыр.
2. Алматы қаласының коммуналдық меншігін басқару жөніндегі департамент коммуналдық меншікке түгендеу жүргізсін, Алматы қаласының коммуиалдық меншігіндегі түрғын үй емес ғимараттарды жалға беруден жергілікті бюджетке ақша қаражатының дүрыс аударылуын қамтамасыз етсін.
3. Алматы қаласы бойынша табиғи монополияны реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттікпен келісім бойынша түрғын үй емес ғимараттарды мемлекеттік баға бойынша жүмыс істейтін кәсіпорындарға меншік нысанына қарамастан жалға берудің тарифтік ставкаларының көлеміне өзгеріс еңгізсін.
I сайланған Алматы
қалалық Мәслихаты
XXIV сессиясының төрағасы В.                   Югай
I сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының хатшысы                           Ж. Төрегеддинов
І-сайланған Алматы
қалалық Мәслихатының

Об утверждении размеров тарифных ставок по имущественному найму нежилых помещений, находящихся в коммунальной собственности города Алматы
Решение XXIV-й сессии Алматинского городского маслихата I-го созыва от 12 марта 1999 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 05 апреля 1999 года № 40. Утратило силу решением IV сессии Алматинского городского маслихата II созыва от 10 марта 2000 года
Сноска. Утратило силу решением IV сессии Алматинского городского Маслихата II созыва от 10.03.2000.
В соответствии с пунктом 1 статьи 40 Закона Республики Казахстан «О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан», представлением акима города Алматы Алматинский городской Маслихат 1-го созыва
РЕШИЛ:
1. Утвердить размеры тарифных ставок по имущественному найму нежилых помещений, находящихся в коммунальной собственности города Алматы, прилагается.
2. Департаменту по управлению коммунальной собственностью города Алматы провести инвентаризацию объектов коммунальной собственности, обеспечить контроль за правильностью начисления денежных средств в местный бюджет от сдачи в аренду нежилых помещений коммунальной собственности города Алматы.
3. Производить по согласованию с Агентством по регулированию естественных монополий и защиты конкуренции по городу Алматы изменения по размеру тарифных ставок от сдачи в найм нежилых помещений предприятиям, независимо от форм собственности, работающим по государственным расценкам.
Председатель
XXIV-й сессии Алматинского
городского Маслихата
I-го созыва                         В.Югай
Секретарь
Алматинского
городского Маслихата
I-го созыва                          Ж.Турегельдинов
Приложение
к решению XXIV сессии Алматинского
городского Маслихата

70,0
15
Қойма ғимараттары
3,0
16
Жоғарыда көрсетілмеген басқа үйымдар
15,0,
Жалдық төлемнен мына мемлекеттік ұйымдар босатылады: мектептер, бала бақшалар, мектеп интернаттары, балалар үйлері, жоғары оқу орындары, орта арнаулы оқу орындары, КТУ, әскери бөлімдер, ҰҚК, ІІМ, прокуратура және кеден қызметінің мекемелері.
Ескертпе: орналасқан жері мен жайлылығын ескеретін коэффициенттер: Әл-Фараби даңғылы (солтүстік жағы) - Қожамқүлов көшесі (шығыс жағы) - Райымбек даңғылы (оңтүстік жағы) - Қалдаяқов көшесі (батыс жағы) шекараларында орналасқан ғимараттар үшін - 2 коэффициенті қолданылады. Жартылай подвалды және подвалдық ғимараттар үпіін -                                                     0,9

70,0
14
Складские помещения
3,0
15
Прочие организации, не указанные выше
15,0
От арендной платы ОСВОБОЖДАЮТСЯ следующие государственные организации:
Школы, детские сады, школы-интернаты, детские дома, высшие учебные заведения, средние специальные учебные заведения, ПТУ, воинские части, учреждения КНБ, МВД, прокуратуры и таможенной службы.
Примечание:
Коэффициенты, учитывающие место расположения и благоустроенность:
Для помещений находящихся в границах улиц пр.Аль-Фараби (северная сторона) - ул.Кожамкулова (восточная сторона) - пр.Райымбека (южная сторона) - ул.Калдаякова (западная сторона) - коэффициент - 2.
Полуподвальные и подвальные помещения      - 0,9

Суық, ыстық суы, канализациясы жоқ ғимаратгар (немесе олардың біреуі жоқ болса) -                                         0,5
Жайсыз және подвалды ғимараттарға "2" коэффициентті қолданылмайды.
I сайланған Алматы
қалалық Мәслихаты
XXIV сессиясының төрағасы             В. Югай
I сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының хатшысы                  Ж. Төрегеддинов
Коммуналдық меншікті басқару
жөніндегі департаментің
директоры                             А. Қасымов

Помещения без холодного, горячего водоснабжения, канализации (или при отсутствии одного из них)               - 0,5
На неблагоустроенные и подвальные помещения коэффициент «2» не применяется.
Председатель
XXIV-й сессии Алматинского
городского Маслихата
I-го созыва                         В.Югай
Секретарь
Алматинского
городского Маслихата
I-го созыва                          Ж.Турегельдинов
Директор
Департамента по управлению
коммунальной собственностью          А.Касымов