Табиғи газ тарифтерін бекіту туралы
І сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ХХІV сессиясының 1999 жылғы 12 наурыздағы шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасымен 1999 жылғы 05 cәуірде № 41 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қалалық Мәслихатының ІI сайланған VIII сессияның 2004 жылғы 29 шілдедегі N 76 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қалалық Мәслихатының ІI сайланған VIII сессияның 29.07.2004 N 76 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті өкілді және атқарушы
органдар туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 40 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Коммуналдық
қызметтер үшін төлем белгілеу төртібі туралы» 1997 жылғы 29
қыркүйектегі № 1377 қаулысына, Алматы қаласы әкімінің үсынысы мен
Қазақстан Республикасының Алматы қаласы бойынша Табиғи
монополияны реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі комитетінің
қорытындысына сәйкес I сайланған Алматы қалалық Мәслихаты
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1м3 табиғи газ үшін тарифтер төмендегі жіктеліспен 4-25 тенге көлемінде (ҚҚС-пен 5-10 тенге) бекітілсін,
«Алматыжылукоммунэнерго» АҚ - 3-816 тенге 1м3 үшін (ҚҚС-сыз) бекітілсін, оның ішінде:
«Алматыжылукоммунэнерго» АҚ - 3-816 тенге 1м3 үшін (ҚҚС-сыз)
- энергетика ҚазҒЗИ СІНҚ - 3-816 тенге 1м3 үшін (ҚҚС-сыз)
I сайланган Алматы
қалалық Мәслихаты
XXIV сессиясының төрағасы              В. Югай
I сайланган Алматы қалалық
Мәслихатының хатшысы                   Ж. Төрегелдинов

Об утверждении тарифов на природный газ
Решение XXIV-й сессии Алматинского городского маслихата I-го созыва от 12 марта 1999 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 05 апреля 1999 года № 41. Утратило силу решением VIII сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 29 июля 2004 года № 76
Сноска. Утратило силу решением VIII сессии Алматинского городского маслихата II созыва от 29.07.2004 № 76.
В соответствии с пунктом 1 статьи 40 Закона Республики Казахстан «О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан № 1377 от 29 сентября 1997 года «О порядке установления платы за коммунальные услуги», рассмотрев представление акима города Алматы и заключение Комитета Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции по городу Алматы, Алматинский городской Маслихат I-го созыва
РЕШИЛ:
Утвердить тарифы на природный газ за 1 м3 в размере 4-25 тенге (5-10 тенге с НДС), со следующей дифференциацией:
для всех потребителей города Алматы - 4-25 за 1 м3 (без НДС), в том числе:
АО «Алматытеплокоммунэнерго» - 3-816 тенге за 1м3; (без НДС)
СВТК КазНИИ энергетики       - 3-816 тенге за 1м3 (без НДС)
Председатель
XXIV-й сессии Алматинского
городского Маслихата
I-го созыва                         В.Югай
Секретарь
Алматинского
городского Маслихата
I-го созыва                          Ж.Турегельдинов