Шығыс Қазақстан облысы бойынша Аякөз және Катон-Қарағай аудандарының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгертулер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының ХХI сессиясының шешімі N 21/9 13 мамыр 1999 ж. Шығыс Қазақстан облысының Әділет басқармасында 25.05.1999 ж. N 185 тіркелді.
"Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiлеттi және атқарушы
органдары туралы"
Z934100_
Қазақстан Республикасы Заңының 40 бабына,
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы жөнiндегi"
Z934200_
Қазақстан Республикасы Заңының 11 бабына сәйкес облыстық Мәслихат ШЕШIМ
қабылдады:
Облыс Әкiмiнiң 1999 жылдың 3 ақпанындағы "Аякөз, Катон-Қарағай
аудандарының елдi мекендерi мен ауылдық округтерiнiң атын өзгерту туралы"
N 643 шешiмi бекiтiлсiн (бөлек ұсынылып отыр).
Сессияның төрағасы
Облмәслихаттың хатшысы
Шығыс Қазақстан облысы Әкімінің
шешімі N 643
3 ақпан 1999 ж.
Аягөз, Катонқарағай аудандарының елдi
мекендерi мен ауылдық округтерiнiң
атын өзгерту туралы
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы"
Z934200_
жөнiндегi заңы және аудан әкiмдерiнiң ұсыныс-сұранысы бойынша:
1. Аягөз ауданындағы Үшарал ауылдық округы Тарбағатай ауылдық округы
деп аталсын.
2. Катонқарағай ауданындағы Парамоновка ауылы Кұндызды ауылы деп
аталсын.
3. Шығыс Қазақстан облыстық Маслихатынан осы шешiмнiң бекiтiлуi
сұралсын.
Шығыс Қазақстан облысының
Әкiмi
( Маман     А.Ислямова )

О внесении изменений в административно-территориальное устройство Аягозского и Катон-Карагайского районов Восточно-Казахстанской области
Решение ХХI сессии Восточно-Казахстанского областного Маслихата от 13 мая 1999 года N 21/9 зарегистрировано управлением юстиции Восточно-Казахстанской обл. 25.05.1999 г. за № 185
В соответствии со ст.40 Закона Республики Казахстан "О местных
представительных и исполнительных органах Республики Казахстан"
Z934100_
,
ст.11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном
устройстве Республики Казахстан"
Z934200_
областной Маслихат РЕШИЛ:
Утвердить решение Акима области от 3 февраля 1999 года N 643
"О переименовании сельских округов и населенных пунктов  Аягозского,
Катон-Карагайского районов"  (прилагается).
Председатель сессии
Секретарь ВК облмаслихата
Решение
Акима Восточно-Казахстанской области
N 643 от 3 февраля  1999 года
О переименовании сельских округов
и населенных пунктов Аягозского,
Катон-Карагайского районов
На основании Закона Республики Казахстан "Об административно-
территориальном устройстве Республики Казахстан"
Z934200_
и ходатайств
акимов районов
1. Переименовать:
по Аягозскому району:
1. Ушаральский сельский округ в Тарбагатайский сельский округ.
по Катон-Карагайскому району:
1. село Парамоновка в село Кундызды.
2. Просить Восточно-Казахстанский областной маслихат утвердить данное
решение.
Аким
Восточно-Казахстанской области
(Специалист  А.Ислямова)