Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасындағы соттар және судьялардың мәртебесі туралы" конституциялық заң күші бар Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы 2000 жылғы 3 шілде N 63-ІІ.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасындағы
соттар және судьялардың мәртебесі туралы" 1995 жылғы 20 желтоқсандағы
N 2694
U952694_
конституциялық заң күші бар Жарлығына (Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 23, 147-құжат;
Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 7, 78-құжат;
N 11, 156-құжат; N 13-14, 194-құжат; 1999 ж., N 4, 100-құжат; N 23,
915-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
77-баптың 2-тармағының үшінші бөлігі алып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Конституционного закона, "О судах и статусе судей в Республике Казахстан"
Конституционный закон Республики Казахстан от 3 июля 2000 года N 63-II.
Внести в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу
Конституционного закона, от 20 декабря 1995 г. N 2694
U952694_
"О судах и
статусе судей в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета
Республики Казахстан, 1995 г., N 23, ст. 147; Ведомости Парламента
Республики Казахстан, 1997 г., N 7, ст. 78; N 11, ст. 156; N 13-14, ст.
194; 1999 г., N 4, ст. 100; N 23, ст. 915) следующее изменение:
часть третью пункта 2 статьи 77 исключить.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)