Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне мүлікті бағалау мәселелері бойынша өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 8 қарашадағы N 96-II Заңы
Қазақстан Республикасының мына заң актiлерiне өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесi 1994 жылғы 27 желтоқсанда K941000_ қабылдаған Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексiне (Жалпы бөлiм) (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1994 ж., N 23-24 (қосымша); 1995 ж., N 15-16, 109-құжат; N 20, 121-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 2, 187-құжат; N 14, 274-құжат; N 19, 370-құжат; 1997 ж., N 1-2, 8-құжат; N 5, 55-құжат; N 12, 183, 184-құжаттар; N 13-14, 195, 205-құжаттар; 1998 ж., N 2-3, 23-құжат; N 5-6, 50-құжат; N 11-12, 178-құжат; N 17-18, 224, 225-құжаттар; N 23, 429-құжат; 1999 ж., N 20, 727, 731-құжаттар; N 23, 916-құжат):
319-баптың 5-тармағындағы "мүлiктi бағалау жөнiндегi мемлекеттiк органның" деген сөздер "мүлiктi бағалау жөнiндегi қызметтi жүзеге асыруға лицензиясы бар жеке және заңды тұлғалардың" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жылжымайтын мүлiк ипотекасы туралы" 1995 жылғы 23 желтоқсандағы N 2723 U952723_ заң күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 24, 165-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1997 ж., N 13-14, 205-құжат):
32-баптың 3-тармағының бірінші бөлігіндегі "мүлікті бағалау жөніндегі мемлекеттік органның" деген сөздер "мүлікті бағалау жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензиясы бар жеке және заңды тұлғалардың" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оценки имущества
Закон Республики Казахстан от 8 ноября 2000 года N 96
Внести изменения в следующие законодательные акты Республики Казахстан:
1. В K941000_ Гражданский кодекс Республики Казахстан (Общая часть), принятый Верховным Советом Республики Казахстан 27 декабря 1994 г. (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1994 г., N 23-24 (приложение); 1995 г., N 15-16, ст.109; N 20, ст.121; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 2, ст.187; N 14, ст.274; N 19, ст.370; 1997 г., N 1-2, ст.8; N 5, ст.55; N 12, ст.183, 184; N 13-14, ст.195, 205; 1998 г., N 2-3, ст.23; N 5-6, ст.50; N 11-12, ст.178; N 17-18, ст.224, 225; N 23, ст.429; 1999 г., N 20, ст.727, 731; N 23, ст.916):
в пункте 5 статьи 319 слова "государственного органа по оценке имущества" заменить словами "физических или юридических лиц, имеющих лицензию на осуществление деятельности по оценке имущества".
2. В Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 23
декабря 1995 г. N 2723
U952723_
"Об ипотеке недвижимого имущества"
(Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст. 165;
Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 13-14, ст.205):
в части первой пункта 3 статьи 32 слова "государственного органа по
оценке имущества" заменить словами "физических или юридических лиц,
имеющих лицензию на осуществление деятельности по оценке имущества".
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)