Қазақстан Республикасы Қылмыстық-атқару кодексінің жалпы және қатаң режимдердегі түзеу колонияларында, сондай-ақ тәрбиелеу колонияларында жазасын өтеп жатқан сотталғандарды ұстаудың жеңілдікті жағдайлары жөніндегі ережелерін қолданысқа енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 13 қарашадағы N 99-II Заңы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі № 234-V Кодексімен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР 05.07.2014 № 234-V Кодексімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Қылмыстық-атқару кодексінің жалпы және қатаң режимдердегі түзеу колонияларында, сондай-ақ тәрбиелеу колонияларында жазасын өтеп жатқан сотталғандарды ұстаудың жеңілдікті жағдайлары жөніндегі ережелері қолданысқа енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О введении в действие положений Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан о льготных условиях содержания осужденных, отбывающих наказание в исправительных колониях общего и строгого режимов, а также в воспитательных колониях
Закон Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 99. Утратил силу Кодексом РК от 5 июля 2014 года № 234-V
Сноска. Утратил силу Кодексом РК от 05.07.2014 № 234-V (вводится в действие с 01.01.2015).
Ввести в действие положения Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан о льготных условиях содержания осужденных, отбывающих наказание в исправительных колониях общего и строгого режимов, а также в воспитательных колониях.
Президент
Республики Казахстан