Қазақстан Республикасының кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 8 мамыр N 198-II
Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1. "Қазақстан Республикасының жергілікті өкілді және атқарушы органдары туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Z934100_ Қазақстан Республикасының Заңы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1993 ж., N 23-24, 516-құжат; 1995 ж., N 7, 48-құжат, N 20, 120-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1996 ж., N 1, 175, 180-құжаттар; 1997 ж., N 12, 181-құжат; 1998 ж., N 22, 308-құжат; 1999 ж., N 8, 233-құжат; N 21, 762-құжат; N 23, 920-құжат).
2. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің "Қазақстан
Республикасының жергілікті өкілді және атқарушы органдары туралы"
Қазақстан Республикасы Заңын күшіне енгізу жөніндегі" 1993 жылғы 10
желтоқсандағы
B934300_
Қаулысы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің
Жаршысы, 1993 ж., N 23-24, 517-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан от 8 мая 2001 года N 198.
Признать утратившими силу:
1. Закон Республики Казахстан от 10 декабря 1993 г. "О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 23-24, ст. 516; 1995 г., N 7, ст. 48; N 20, ст. 120; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 1, ст. 175, 180; 1997 г., N 12, ст. 181; 1998 г., N 22, ст. 308; 1999 г., N 8, ст. 233; N 21, ст. 762; N 23, ст. 920).
2. Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 10 декабря 1993 г. "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 23-24, ст. 517).
Президент
Республики Казахстан