"Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 4 маусым N 204-ІІ
"Мемлекеттік қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шілдедегі Қазақстан Республикасының Z990453_ Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1999 ж., N 21, 773-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
14-бапта:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Конкурсты бос лауазымдар бар мемлекеттік орган не Қазақстан Республикасы Президентінің шешімі бойынша уәкілетті орган конкурс өткізу туралы мемлекеттік тілде және орыс тілінде хабарландыру жарияланғаннан кейін ашық немесе жабық тәсілмен өткізеді.
Конкурсты орталық мемлекеттік органдар мен олардың аумақтық бөлімшелері және ведомстволар өткізген кезде хабарландырулар ресми басылымдарда жарияланады. Жергілікті мемлекеттік органдардың конкурс өткізу туралы хабарландырулары облыстардың (астананың, республикалық маңызы бар қаланың) мәслихаттары мен әкімдері ресми жарияланымдар үшін
белгілеген газеттер мен өзге де мерзімді басылымдарда жарияланады.";
Мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Егер конкурс белгілі бір жұмыс мерзімімен бос тұрған орынға
өткізілетін болса, онда жасалғалы отырған еңбек шартының жағдайы конкурсты
өткізу туралы хабарландыруда көрсетілуге тиіс.".
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

О внесении изменения и дополнения в Закон Республики Казахстан "О государственной службе"
Закон Республики Казахстан от 4 июня 2001 года N 204
Внести в Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 г. Z990453_ "О государственной службе" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1999 г., N 21, ст. 773) следующие изменение и дополнение:
в статье 14:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Конкурс проводится государственным органом, имеющим вакантные должности, либо по решению Президента Республики Казахстан уполномоченным органом открытым или закрытым способом после опубликования объявления о проведении конкурса на государственном и русском языках.
При проведении конкурса центральными государственными органами и их территориальными подразделениями и ведомствами объявления публикуются в официальных изданиях. Объявления о проведении конкурса местными государственными органами публикуются в газетах и иных периодических изданиях, определенных маслихатами и акимами областей (столицы, города республиканского значения) для официальных публикаций.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Если конкурс проводится на вакантную должность с определенным
сроком работы, то данное условие предполагаемого трудового договора должно
быть указано в объявлении о проведении конкурса.".
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)