"Астық туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 11 шілде N 231-II
"Астық туралы" 2001 жылғы 19 қаңтардағы
Z010143_
Қазақстан
Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2001
ж., N 2, 12-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-баптың 3) тармақшасы алып тасталсын;
7-баптың 3-тармағының 4) және 5) тармақшалары алып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О зерне"
Закон Республики Казахстан от 11 июля 2001 года N 231
Внести в Закон Республики Казахстан от 19 января 2001 г.
Z010143_
"О
зерне" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2001 г., N 2, ст. 12)
следующие изменения:
подпункт 3) статьи 1 исключить;
подпункты 4) и 5) пункта 3 статьи 7 исключить.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)