Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері медициналық қызметінің эмблемасы мен айырым белгісі туралы
Қазақстан Республикасының Заңы. 2001 жылғы 14 желтоқсан N 268-ІІ
1-бап.  Қазақстан Республикасы ақ түс аясындағы қызыл жарты ай геральдикалық белгісін Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері медициналық қызметінің эмблемасы және айырым белгісі ретінде қолданатын болсын.
2-бап.  Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасының Соғыс құрбандарын қорғау туралы 1949 жылғы Женева конвенцияларына және Соғыс құрбандарын қорғау туралы Женева конвенцияларының 1977 жылғы I және II Қосымша хаттамаларына қосылуы туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің 1993 жылғы 31 наурыздағы қаулысында аталған ескертпелерді алып тастасын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об эмблеме и отличительном знаке медицинской службы Вооруженных Сил Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан от 14 декабря 2001 года N 268
Статья 1 . Республике Казахстан употреблять геральдический знак красного полумесяца на белом фоне как эмблему и отличительной знак медицинской службы Вооруженных Сил Республики Казахстан.
Статья 2 . Республике Казахстан снять оговорки, указанные в постановлении Верховного Совета Республики Казахстан от 31 марта 1993 года "О присоединении Республики Казахстан к Женевским конвенциям о защите жертв войны 1949 года и Дополнительным протоколам I и II 1977 года к Женевским конвенциям о защите жертв войны".
Президент
Республики Казахстан