"Қазақстан Республикасының азаматтардың жекелеген санаттарына жеңілдіктер беру мәселелері бойынша кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 24 желтоқсан N 275-ІІ
1-бап. "Қазақстан Республикасының азаматтардың жекелеген санаттарына жеңілдіктер беру мәселелері бойынша кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 1999 жылғы 7 сәуірдегі Z990374_ Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1999 ж., N 8, 247-құжат; 2001 ж., N 2, 14-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
1-баптың 7-тармағының 1) тармақшасында "22" цифрының алдынан
"Қазақстандағы 1986 жылғы 17-18 желтоқсан оқиғаларына қатысқаны үшін
негізсіз қуғын-сүргінге ұшыраған адамдарға ақшалай өтем төлеуді
қоспағанда," деген сөздермен толықтырылсын.
2-бап. Осы Заң ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа
енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам предоставления льгот отдельным категориям граждан"
Закон Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года N 275
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 7 апреля 1999 г. Z990374_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам предоставления льгот отдельным категориям граждан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1999 г., N 8, ст. 247; 2001 г., N 2, ст. 14) следующее дополнение:
в подпункте 1) пункта 7 статьи 1 после цифры "22" дополнить словами
", за исключением выплат денежной компенсации лицам, подвергшимся
необоснованным репрессиям за участие в событиях 17-18 декабря 1986 года в
Казахстане,".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня официального
опубликования.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)