Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне мемлекеттік баж мәселелері бойынша өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2002 жылғы 21 наурыз N 310-ІІ
1-бап. Қазақстан Республикасының мына заң актілеріне өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексін) қолданысқа енгізу туралы" 2001 жылғы 12 маусымдағы Z010210_ Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2001 ж., N 11-12, 169-құжат; N 15-16, 224-құжат; N 24, 338-құжат; 2002 ж., N 1, 2-құжат):
мынадай мазмұндағы 5-2-баппен толықтырылсын:
"5-2-бап. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" K010209_ Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексінің) 498-бабы 1-тармағы 1) тармақшасының қолданылуы 2003 жылғы 1 қаңтарға дейін тоқтатыла тұрсын.".
2. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
K010209_
Қазақстан Республикасының Кодексіне (Салық кодексіне) (Қазақстан
Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2001 ж., N 11-12, 168-құжат):
498-баптың 1-тармағының 1) тармақшасы алып тасталсын.
2-бап.
1. Осы Заңның 1-бабының 1-тармағы 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап
қолданысқа енгізіледі.
2. Осы Заңның 1-бабының 2-тармағы 2003 жылғы 1 қаңтардан бастап
қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О внесении изменения и дополнения в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной пошлины
Закон Республики Казахстан от 21 марта 2002 года № 310.
Статья 1. Внести изменение и дополнение в следующие законодательные акты Республики Казахстан:
1. В Закон Республики Казахстан от 12 июня 2001 г. Z010210_ "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2001 г., № 11-12, ст. 169; № 15-16, ст. 224; № 24, ст. 338; 2002 г., № 1, ст. 2):
дополнить статьей 5-2 следующего содержания:
"Статья 5-2. Приостановить до 1 января 2003 года действие подпункта
1) пункта 1 статьи 498 Кодекса Республики Казахстан K010209_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс).".
2. В Кодекс Республики Казахстан от 12 июня 2001 г. K010209_
налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)
(Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2001 г., № 11-12, ст. 168):
подпункт 1) пункта 1 статьи 498 исключить.
Статья 2.
1. Пункт 1 статьи 1 настоящего Закона вводится в действие с 1 января
2002 года.
2. Пункт 2 статьи 1 настоящего Закона вводится в действие с 1 января
2003 года.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Абрамова Т.М.)