"Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексін күшіне енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы. 2002 жылғы 30 қазан N 349-ІІ
"Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексін күшіне енгізу туралы" 1997 жылғы 16 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 15-16, 212-құжат; 2002 ж., N 6, 141-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
4-бапта:
"Осы Кодекстің" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
"бас бостандығын шектеу," деген сөздер алып тасталсын;
"2000 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді" деген сөздер "2000 жылғы 1 қаңтардан бастап, бас бостандығын шектеу түріндегі жазалау туралы ережелері 2003 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О введении в действие Уголовного кодекса Республики Казахстан"
Закон Республики Казахстан от 30 октября 2002 года N 349
Внести в Закон  Республики Казахстан от 16 июля 1997 г. "О введении в действие Уголовного кодекса Республики Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахтан, 1997 г., N 15-16, ст. 212; 2000 г., N 6, ст. 141) следующие изменения:
в статье 4:
слова "настоящего Кодекса" заменить словами "Уголовного кодекса Республики Казахстан";
слова "ограничения свободы," исключить;
слова "вступают в силу с 1 января 2000 года" заменить словами "вводятся в действие с 1 января 2000 года, о наказании в виде ограничения свободы - с 1 января 2003 года".
Президент
Республики Казахстан