Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексіне (Ерекше бөлім) өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы. 2003 жылғы 8 қаңтар N 376-II
1999 жылғы 1 шілдедегі Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексіне  (Ерекше бөлім) (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1999 ж., N 16-17, 642-құжат; N 23, 929-құжат; 2000 ж., N 3-4, 66-құжат; N 10, 244-құжат; N 22, 408-құжат; 2001 ж., N 23, 309-құжат; N 24, 338-құжат; 2002 ж., N 10, 102-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
483-баптың 1-тармағындағы "заңдарда белгіленген тәртіппен жалғанған қажетті жабдық, сондай-ақ есептеу аспаптары болған жағдайда" деген сөздер "жалғанған қажетті жабдық болған жағдайда, Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменения в Гражданский кодекс Республики Казахстан (Особенная часть)
Закон Республики Казахстан от 8 января 2003 года N 376
Внести изменение в Гражданский кодекс  Республики Казахстан (Особенная часть) от 1 июля 1999 г. (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1999 г., N 16-17, ст. 642; N 23, ст. 929; 2000 г., N 3-4, ст. 66; N 10, ст. 244; N 22, ст. 408; 2001 г., N 23, ст. 309; N 24, ст. 338; 2002 г., N 10, ст. 102):
в пункте 1 статьи 483  слова "в установленном законодательством
порядке, а также приборов учета" заменить словами "в порядке,
установленном законодательством Республики Казахстан".
Президент
Республики Казахстан