"Жер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі N 479-II Заңы
"Жер туралы" 2001 жылғы 24 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының  (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2001 ж., N 4, 21-құжат; N 15-16, 228-құжат; N 24, 338-құжат; 2003 ж., N 1-2, 6-құжат) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О признании утратившим силу Закона Республики Казахстан "О земле"
Закон Республики Казахстан от 8 июля 2003 года N 479
Признать утратившим силу Закон  Республики Казахстан от 24 января 2001 г. "О земле" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2001 г., N 4, ст. 21; N 15-16, ст. 228; N 24, ст. 338; 2003 г. N 1-2, ст. 6).
Президент
Республики Казахстан