Кейбір халықаралық ұйымдардың жарғылық құжаттарын ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі N 589 Заңы
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - ҚР 2011.12.27 № 519-IV (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Заңымен.
1-бап. Бреттон-Вудсте 1944 жылғы 22 шілдеде жасалған Халықаралық Қайта Құру және Даму банкі келісімінің баптары, Бреттон-Вудсте 1944 жылғы 22 шілдеде жасалған Халықаралық Валюта Қоры келісімінің баптары, Вашингтонда 1956 жылғы 20 шілдеде жасалған Халықаралық Қаржы Корпорациясы келісімінің баптары, Вашингтонда 1960 жылғы 15 қыркүйекте жасалған Халықаралық Даму Қауымдастығы келісімінің баптары, Вашингтонда 1965 жылғы 18 наурызда жасалған Мемлекеттер мен басқа да мемлекеттердің азаматтары арасындағы инвестициялық дауларды реттеу туралы конвенция, Манилада 1965 жылғы 4 желтоқсанда жасалған Азия Даму Банкінің Құрылтай шарты, Вашингтонда 1985 жылғы 11 қазанда жасалған Инвестиция Кепілдіктерінің Көпжақты Агенттігін құру туралы конвенция, Парижде 1990 жылғы 29 мамырда жасалған Еуропа Қайта Құру және Даму Банкін құру туралы келісім ратификациялансын.
Ескерту. 1-бапқа өзгеріс енгізілді - ҚР 2011.12.27 № 519-IV (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Заңымен.
2-бап. Осы Заң 2001 жылғы 6 желтоқсаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. Заң 2-баппен толықтырылды - ҚР 2011.12.27 № 519-IV (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Заңымен.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О ратификации уставных документов некоторых международных организаций
Закон Республики Казахстан от 9 июля 2004 года N 589
Статья 1. Ратифицировать статьи соглашения Международного Банка Реконструкции и Развития, совершенные в Бреттон-Вудсе 22 июля 1944 года, статьи соглашения Международного валютного фонда, совершенные в Бреттон-Вудсе 22 июля 1944 года, статьи соглашения Международной финансовой корпорации, совершенные в Вашингтоне 20 июля 1956 года статьи соглашения Международной ассоциации развития, совершенные в Вашингтоне 15 сентября 1960 года, Конвенцию об урегулировании инвестиционных споров между государствами и гражданами других государств, совершенную в Вашингтоне 18 марта 1965 года, Учредительный договор Азиатского банка развития, совершенный в Маниле 4 декабря 1965 года, Конвенцию об учреждении Многостороннего агентства гарантии инвестиций совершенную в Вашингтоне 11 октября 1985 года, Соглашение об учреждении Европейского Банка Реконструкции и Развития, совершенное в Париже 29 мая 1990 года.
Сноска. Статья 1 с изменением, внесенным Законом РК от 27.12.2011 № 519-IV (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 6 декабря 2001 года.
Сноска. Закон дополнен статьей 2 в соответствии с Законом РК от 27.12.2011 № 519-IV (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Президент
Республики Казахстан