"Қазақстан Республикасының азаматтығы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 4 қазандағы N 600 Заңы
"Қазақстан Республикасының азаматтығы туралы" 1991 жылғы 20 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңына  (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1991 ж., N 52, 636-құжат; 1995 ж., N 19, 117-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2002 ж., N 10, 101-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) 16-баптың бірінші бөлігі 1) тармақшасының екінші абзацында "адамдардан" деген сөздер "не Қазақстан Республикасының Президенті белгілейтін тізбе бойынша кәсіптерге ие және талаптарға сай келетін адамдардан және олардың отбасы мүшелерінен" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 21-баптың 4) тармақшасындағы "тіркелмесе" деген сөзден кейін нүктелі үтір қойылып, "айырылады." деген сөз алып тасталып, мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) егер адам басқа мемлекеттің азаматтығын алған болса, айырылады.".
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "О гражданстве Республики Казахстан"
Закон Республики Казахстан от 4 октября 2004 года N 600
Внести в Закон  Республики Казахстан от 20 декабря 1991 г. "О гражданстве Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1991 г., N 52, ст. 636; 1995 г., N 19, ст. 117; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2002 г., N 10, ст. 101) следующие дополнения:
1) абзац второй подпункта 1) части первой статьи 16 после слов "Республикой Казахстан" дополнить словами "либо имеют профессии и отвечают требованиям по перечню, устанавливаемому Президентом Республики Казахстан, и членов их семей";
2) статью 21 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) если лицо приобрело гражданство другого государства.".
Президент
Республики Казахстан