"Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 30 желтоқсандағы N 109 Заңы
1-бап.  "Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" 1999 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңына  (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1999 ж., N 24, 1068-құжат; 2001 ж., N 23, 309-құжат; 2003 ж., N 18, 142-құжат; 2004 ж., N 24, 149-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
56-бапта:
1-тармақ "демалыс уақыты" деген сөздерден кейін ", сондай-ақ осы Заңда көзделген өзге де уақыт" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Мұсылман күнтізбесі бойынша атап өтілетін Құрбан айттың бірінші күні, 7 қаңтар - православиелік Рождество демалыс күндері болып табылады.".
2-бап.  Осы Заң ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "О труде в Республике Казахстан"
Закон Республики Казахстан от 30 декабря 2005 года N 109
Статья 1.  Внести в  Закон  Республики Казахстан от 10 декабря 1999 года "О труде  в Республике Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1999 г., N 24, ст. 1068; N 23, ст. 309; 2003 г., N 18, ст. 142; 2004 г., N 24, ст. 149) следующие дополнения:
в статье 56:
пункт 1 после слова "отдыха" дополнить словами ", а также иное время, предусмотренное настоящим Законом";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Первый день Курбан-айта, отмечаемого по мусульманскому календарю, 7 января - православное Рождество являются выходными днями.".
Статья 2.  Настоящий Закон вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан