"2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 24 қазандағы N 76-IV Заңы
Қолданушылар назарына! Қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
1-бап. "2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2007 жылғы 6 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2007 ж., N 23, 177-құжат; 2008 ж., N 8-9, 29-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-бапта:
1) тармақшада:
"2 722 210 114" деген цифрлар "3 329 710 114" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"558 446 671" деген цифрлар "1 165 946 671" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 768 087 899" деген цифрлар "2 716 038 820" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "-45 877 785" деген цифрлар "613 671 294" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"50 099 351" деген цифрлар "50 045 039" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"56 049 423" деген цифрлар "55 995 111" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"238 377 064" деген цифрлар "897 980 455" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"239 877 064" деген цифрлар "899 480 455" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) мынадай мазмұндағы 7-1-баппен толықтырылсын:
"7-1-бап. 2008 жылға арналған республикалық бюджетте экономика және қаржы жүйесін тұрақтандыру бағдарламасын іске асыру үшін "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайтуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 607 500 000 мың теңге сомасында нысаналы трансферт көзделсін.";
3) 11-баптың бірінші бөлігінде:
"232 008" деген цифрлар "84 036" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"3 070 885" деген цифрлар "1 848 195" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"51 246" деген цифрлар "15 243" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"10 459 303" деген цифрлар "10 308 949" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) 11-1-баптың бірінші бөлігінде "176 300" деген цифрлар "100 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) 13-баптың бірінші бөлігінде "4 935 690" деген цифрлар "3 559 358" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) 14-баптың бірінші бөлігінде:
"21 747 462" деген цифрлар "21 698 062" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"1 853 895" деген цифрлар "1 879 495" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"253 704" деген цифрлар "178 704" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7) 15-баптың бірінші бөлігінде:
"12 459 924" деген цифрлар "12 388 132" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"2 457 650" деген цифрлар "2 412 400" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"7 325 820" деген цифрлар "7 299 278" деген цифрлармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2008 год"
Закон Республики Казахстан от 24 октября 2008 года N 76-IV
Статья 1 . Внести в Закон Республики Казахстан от 6 декабря 2007  года " О республиканском бюджете на 2008 год " (Ведомости Парламента Peспублики Казахстан, 2007 г., № 23, ст. 177; 2008 г., № 8-9, ст. 29) следующие изменения и дополнение:
1) в статье 1 :
в подпункте 1):
цифры "2 722 210 114" заменить цифрами "3 329 710 114";
цифры "558 446 671" заменить цифрами "1 165 946 671";
в подпункте 2) цифры "2 768 087 899" заменить цифрами "2 716 038 820";
в подпункте 3) цифры "-45 877 785" заменить цифрами "613 671 294";
в подпункте 4):
цифры "50 099 351" заменить цифрами "50 045 039";
цифры "56 049 423" заменить цифрами "55 995 111";
в подпункте 5):
цифры "238 377 064" заменить цифрами "897 980 455";
цифры "239 877 064" заменить цифрами "899 480 455";
2) дополнить статьей 7-1 следующего содержания:
"Статья 7-1. Предусмотреть в республиканском бюджете на 2008 год целевой трансферт из Национального фонда Республики Казахстан на увеличение уставного капитала акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для реализации программы стабилизации экономики и финансовой системы в сумме 607 500 000 тысяч тенге.";
3) в части первой статьи 11 :
цифры "232 008" заменить цифрами "84 036";
цифры "3 070 885" заменить цифрами "1 848 195";
цифры "51 246" заменить цифрами "15 243";
цифры "10 459 303" заменить цифрами "10 308 949";
4) в части первой статьи 11-1 цифры "176 300" заменить цифрами "100 000";
5) в части первой статьи 13 цифры "4 935 690" заменить цифрами "3 559 358";
6) в части первой статьи 14 :
цифры "21 747 462" заменить цифрами "21 698 062";
цифры "1 853 895" заменить цифрами "1 879 495";
цифры "253 704" заменить цифрами "178 704";
7) в части первой статьи 15 :
цифры "12 459 924" заменить цифрами "12 388 132";
цифры "2 457 650" заменить цифрами "2 412 400";
цифры "7 325 820" заменить цифрами "7 299 278";

011
Білім беру және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
031
Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi
026
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
201
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлiгi
021
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi
005
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
016
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
019
Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін құру
023
Ауылдық (селолық) жерлердегі денсаулық сақтауда ұтқыр және телемедицинаны дамыту
032
Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
019
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
052
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға кредит беру
231
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi
021
Ақтөбе облысының облыстық бюджетіне Мәртөк ауданында жеткізуші газ құбырын салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
054
Бейнеу-Шымкент магистральды газ құбырының желілерін дамыту
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
002
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй салуға және сатып алуға кредит беру
004
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
024
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
025
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері

011
Строительство и реконструкция объектов образования
и науки
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования
031
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов образования
226
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан
026
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
201
Министерство внутренних дел Республики
Казахстан
021
Развитие объектов здравоохранения
226
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан
005
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство
и реконструкцию объектов здравоохранения
016
Строительство и реконструкция объектов
здравоохранения
019
Создание информационных систем здравоохранения
023
Развитие мобильной и телемедицины в здравоохранении
аульной (сельской) местности
032
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
213
Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
019
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство
и реконструкцию объектов социального обеспечения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
217
Министерство финансов Республики Казахстан
052
Кредитование реализации Государственной программы
жилищного строительства в Республике Казахстан
231
Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
021
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Актюбинской области на строительство подводящего газопровода Мартукского района
054
Развитие сети магистрального газопровода
Бейнеу-Шымкент
233
Министерство индустрии и торговли Республики
Казахстан
002
Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов
Астаны и Алматы на строительство и приобретение жилья
004
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие и
обустройство инженерно-коммуникационной
инфраструктуры
024
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
системы водоснабжения
025
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство
жилья государственного коммунального жилищного фонда

028
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
205
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
005
Спорт объектілерін салу және реконструкциялау
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
021
"Бурабай" арнайы экономикалық аймағын дамыту
206
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
006
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мәдениет объектiлерiн дамытуға берiлетін нысаналы даму трансферттері
023
Мәдениет объектілерін дамыту
024
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тілдерiн дамыту жөніндегі ақпараттық жүйелер құру
694
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
015
Щучье-Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
231
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi
005
Қазақстандық Тоқамақ термоядролық материалтану реакторын құру
016
Ақпараттық жүйені дамыту
024
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
031
"Достық Энерго" АҚ-на кредиттік ресурстар беру
053
Атырау облысында бірінші интеграцияланған газ-химия кешенін салуға "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-ның кредиттік ресурстар беру
057
Экономика салаларының энергетикалық тиімділігінің деңгейін арттыру
112
Электрондық үкімет құру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
008
Мемлекеттік мекемелердің инфрақұрылымын дамыту
011
Ветеринарлық зертханалар объектілерін дамыту
016
Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiнгі қолдау
017
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
027
Сырдария өзенiнiң арнасын реттеу және Арал теңiзiнiң солтүстiк бөлiгiн сақтау (1-ші фаза)
028
Арал теңiзi өңірінің елдi мекендерiн сумен жабдықтау және оның санитариясы
029
Сумен жабдықтау жүйесін салу және реконструкциялау
031
Гидротехникалық құрылыстарды реконструкциялау
039
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне су шаруашылығы құрылыстарын салу және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

028
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
коммунального хозяйства
029
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
благоустройства городов и населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное
пространство
205
Министерство туризма и спорта Республики
Казахстан
005
Строительство и реконструкция объектов спорта
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
объектов спорта
021
Развитие специальной экономической зоны "Бурабай"
206
Министерство культуры и информации Республики
Казахстан
006
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
объектов культуры
023
Развитие объектов культуры
024
Создание информационных систем по развитию
государственного языка и других языков народа
Казахстана
694
Управление делами Президента Республики
Казахстан
015
Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской
курортной зоны
09
Топливно-энергетический комплекс и
недропользование
231
Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
005
Создание Казахстанского термоядерного
материаловедческого реактора Токамак
016
Развитие информационных систем
024
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
теплоэнергетической системы
031
Предоставление кредитных ресурсов АО "Достык
Энерго"
053
Предоставление кредитных ресурсов АО "Банк Развития Казахстана" на строительство инфраструктуры первого интегрированного газохимического комплекса в Атырауской области
057
Повышение уровня энергоэффективности отраслей
экономики
112
Создание электронного правительства
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство,
особо охраняемые природные территории, охрана
окружающей среды и животного мира, земельные
отношения
212
Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан
008
Развитие инфраструктуры государственных учреждений
011
Развитие объектов ветеринарных лабораторий
016
Постприватизационная поддержка сельского хозяйства
017
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
системы водоснабжения
027
Регулирование русла реки Сырдарьи и сохранение
северной части Аральского моря (1-я фаза)
028
Водоснабжение и санитария населенных пунктов региона Аральского моря
029
Строительство и реконструкция системы водоснабжения
031
Реконструкция гидротехнических сооружений
039
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию водохозяйственных сооружений

608
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстері агенттiгі
003
Мемлекеттiк басқару және мемлекеттiк қызмет саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
008
Мемлекеттік қызметшілерді компьютерлік сауаттылыққа оқытуға облыстық бюджеттерге, Астана және Астана қалаларының бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
02
Қорғаныс
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
009
Төтенше жағдайлар саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
006
Қару-жарақ, әскери және өзге де техниканы, байланыс жүйелерiн жаңғырту, қалпына келтіру және сатып алу
116
Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту
04
Білім беру
201
Қазақстан Республикасы Iшкi істер министрлігі
012
Жоғары кәсiптік білімi бар мамандар даярлау
015
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігi
006
Жоғары кәсiптік білімi бар мамандар даярлау
205
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
010
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
011
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптік білiмi бар мамандар даярлау
017
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
220
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
042
Экономика саласындағы басшы қызметкерлер мен менеджерлердің біліктiлігiн арттыру
221
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігi
030
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгi
008
Білім беру ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендердi әзiрлеу және байқаудан өткiзу, бiлім беру саласында қызмет көрсететiн республикалық ұйымдар және шетелдегi қазақ диаспорасы үшін оқу әдебиетiн шығару және жеткізу
014
Білім беру саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
020
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптiк бiлімi бар мамандар даярлау
045
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалалары бюджеттеріне электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
059
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
116
Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi
003
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптiк білімi бар мамандар даярлау

608
Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы
003
Прикладные научные исследования в области
государственного управления и государственной службы
008
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на обучение
государственных служащих компьютерной грамотности
02
Оборона
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
009
Прикладные научные исследования в области
чрезвычайных ситуаций
208
Министерство обороны Республики Казахстан
006
Модернизация, восстановление и приобретение
вооружения, военной и иной техники, систем связи
116
Развитие человеческого капитала в рамках
электронного правительства
04
Образование
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
012
Подготовка специалистов с высшим профессиональным
образованием
015
Подготовка специалистов в организациях технического
и профессионального, послесреднего образования
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
006
Подготовка специалистов с высшим профессиональным
образованием
205
Министерство туризма и спорта Республики
Казахстан
010
Подготовка специалистов в организациях технического
и профессионального, послесреднего образования
208
Министерство обороны Республики Казахстан
011
Подготовка специалистов с высшим и послевузовским
профессиональным образованием
017
Подготовка специалистов в организациях технического
и профессионального, послесреднего образования
220
Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
042
Повышение квалификации руководящих работников и
менеджеров в сфере экономики
221
Министерство юстиции Республики Казахстан
030
Подготовка специалистов в организациях технического
и профессионального, послесреднего образования
225
Министерство образования и науки Республики
Казахстан
008
Разработка и апробация учебников и учебно-методи-
ческих комплексов для организаций образования, издание и доставка учебной литературы для респуб-
ликанских организаций, предоставляющих услуги в области образования, и казахской диаспоры за рубежом
014
Прикладные научные исследования в области образования
020
Подготовка специалистов с высшим и послевузовским
профессиональным образованием
045
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
человеческого капитала в рамках электронного правительства
059
Подготовка специалистов в организациях технического
и профессионального, послесреднего образования
116
Развитие человеческого капитала в рамках
электронного правительства
226
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан
003
Подготовка специалистов с высшим и послевузовским профессиональным образованием

601
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
005
"Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
13
Басқалар
104
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі
019
"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ұлттық Банкінің жанындағы Ұлттық талдамалық орталық" АҚ-ның жарғылық капиталын қалыптастыру
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
018
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерін институционалдық дамыту
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
039
"Даярлау, қайта даярлау және қаржы жүйесі органдары мамандарының біліктілігін арттыру орталығы" АҚ-ның жарғылық капиталын қалыптастыру
041
"Стрестік активтер қоры" АҚ-ның жарғылық капиталын қалыптастыру мен ұлғайту
220
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
016
"Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару жөніндегі қазақстандық холдингі" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
025
"Самұрық-Қазына" Ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгi
081
"Парасат" Ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі" АҚ-ның жарғылық капиталын қалыптастыру
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi
011
"Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығын құру
017
"Қазына" орнықты даму қоры" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
021
Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорация құру жөніндегі іс-шаралар өткізу
601
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
011
"Ғарыштық байланыс және радиоэлектрондық құралдардың электромагниттік үйлесімділігі республикалық орталығы" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
602
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік)
004
Бәсекелестік саясатты дамыту және қорғау орталығын құру
603
Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі
014
"Зерде" Ұлттық инфокоммуникациялық холдингі" АҚ-ның жарғылық капиталын қалыптастыру
694
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
013
"Қазақстан Республикасы Президентінің телерадиокешені" ҰАҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту

601
Национальное космическое агентство Республики Казахстан
005
Увеличение уставного капитала АО "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары"
13
Прочие
104
Канцелярия Премьер-Министра Республики
Казахстан
019
Формирование и увеличение уставного капитала АО
"Национальный аналитический центр при Правительстве
и Национальном банке Республики Казахстан"
208
Министерство обороны Республики Казахстан
018
Институциональное развитие Вооруженных Сил
Республики Казахстан
217
Министерство финансов Республики Казахстан
039
Формирование уставного капитала АО "Центр
подготовки, переподготовки и повышения квалификации
специалистов органов финансовой системы"
041
Формирование и увеличение уставного капитала АО
"Фонд стрессовых активов"
220
Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
016
Увеличение уставного капитала АО "Казахстанский
холдинг по управлению государственными активами
"Самрук"
025
Увеличение уставного капитала АО "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына"
225
Министерство образования и науки Республики
Казахстан
081
Формирование уставного капитала АО "Национальный
научно-технологический холдинг "Парасат"
233
Министерство индустрии и торговли Республики
Казахстан
011
Создание международного центра приграничного
сотрудничества "Хоргос"
017
Увеличение уставного капитала АО "Фонд устойчивого развития "Қазына"
021
Проведение мероприятий по созданию Социально-
предпринимательской корпорации
601
Национальное космическое агентство Республики
Казахстан
011
Увеличение уставного капитала АО "Республиканский
центр космической связи и электромагнитной
совместимости радиоэлектронных средств"
602
Агентство Республики Казахстан по
защите конкуренции (Антимонопольное агентство)
004
Создание Центра развития и защиты конкурентной
политики
603
Агентство Республики Казахстан по
информатизации и связи
014
Формирование уставного капитала АО "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде"
694
Управление делами Президента Республики
Казахстан
013
Увеличение уставного капитала НАО
"Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан"