Бір тараптан Еуразиялық экономикалық одақ пен оған мүше мемлекеттер және екінші тараптан Вьетнам Социалистік Республикасы арасындағы еркін сауда туралы келісімді ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2016 жылғы 24 ақпандағы № 461-V ҚРЗ
РҚАО-ның ескертпесі!
№ 1 қосымшаның басын қараңыз.
ЕАЭО-ға экспортталатын күрішке қатысты тарифтік квота бойынша ескертпе
1. Квота шеңберінде тарифтердің көрсетіліп отырған төмендеуі Вьетнам аумағынан шыққан және осы Ескертпеге сәйкес Еуразиялық экономикалық одаққа экспортталатын күрішке қатысты қолданылады.

О ратификации Соглашения о свободной торговле между Евразийским экономическим союзом и его государствами-членами с одной стороны и Социалистической Республикой Вьетнам с другой стороны
Закон Республики Казахстан от 24 февраля 2016 года № 461-V ЗРК
Примечание РЦПИ!
См. начало
Примечание по тарифной квоте в отношении риса,
экспортируемого в ЕАЭС
1. Указанное снижение тарифов в рамках квоты применяется в отношении риса, происходящего с территории Вьетнама и экспортируемого в Евразийский экономический союз в соответствии с данным Примечанием.

2. Еуразиялық экономикалық одақ Вьетнам аумағынан шыққан күрішке қатысты 10 000 тонна мөлшерінде Вьетнамға қорытынды жыл сайынғы импорттық квота ұсынады.
3. Квотадан тыс тарифтік мөлшерлеме Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде тарифтік квоталарға қатысты қолданылатын құқықтық нормаларға сәйкес және осы Келісімнің 2.1-бабына сәйкес қолданылады.
Тауардың коды Тауардың сипаттамасы Тарифтік квотаның көлемі Тарифтік квота ішіндегі кедендік әкелу баждарының мөлшерлемесі Тарифтік квотадан тыс кедендік әкелу баждарының мөлшерлемесі

2. Евразийский экономический союз предоставляет Вьетнаму итоговую ежегодную импортную квоту в размере 10 000 тонн в отношении риса, происходящего с территории Вьетнама.
3. Тарифная ставка вне квоты применяется в соответствии с правовыми нормами, действующими в рамках Евразийского экономического союза в отношении тарифных квот, и в соответствии со статьей 2.1 настоящего Соглашения.
Код товара Описание товара Объем тарифной квоты Ставка ввозной таможенной пошлины в рамках тарифной квоты Ставка ввозной таможенной пошлины вне тарифной квоты

2844.10.10
Табиғи уран және оның қосылыстары
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2844.10.90
– өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2844.20
– уран– 235– пен байытылған уран және оның косылыстары; плутоний және оның қосылыстары; балқымалар, дисперсиялар (металл керамикасын қоса алғанда), уран– 235– пен байытылған, плутоний немесе осы өнімдердің қосылыстары бар керамикалық өнімдер мен қоспалар:
2844.20.10
уран және оның қоспалары; плутоний және қоспалары
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2844.20.90
өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2844.30
– уран– 235– пен тапшыландырылған уран және оның қосылыстары; балқымалар, дисперсиялар (металл керамикасын қоса алғанда), уран– 235– пен тапшыландырылған, уран бар керамикалық өнімдер мен қоспалар, торий немесе осы өнімдердің қосылыстары:
2844.30.10
уран және оның қосылыстары; торий мен оның қосылыстары:
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2844.30.90
өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2844.40
– радиоактивті элементтер, изотоптар және 2844 10, 2844 20 немесе 2844 20 қосалқы позицияларда аталғандардан басқа қосылыстар; дисперсиялар (металл керамикасын қоса алғанда), осы элементтер бар керамикалық өнімдер мен қоспалар, изотоптар немесе қосылыстар; радиоактівтік қалдықтар:
радиоактивті элементтер, изотоптар мен қосылыстар, радиоактивті элементтердің қалдықтары
2844.40.11
радий және оның тұздары
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2844.40.19
өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2844.40.90
өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2844.50.00
– өнделген (сәулеленген) ядролық реакторлардың жылу бөлетін элементтері (твэлдер)
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U

2844.10.10
- Уран природный и его соединения
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2844.10.90
- - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2844.20
- уран, обогащенный ураном-235, и его соединения; плутоний и его соединения; сплавы, дисперсии (включая металлокерамику), продукты и смеси керамические, содержащие уран, обогащенный ураном-235, плутоний или соединения этих продуктов:
2844.20.10
- - Уран и его соединения; плутоний и его соединения
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2844.20.90
- - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2844.30
- уран, обедненный ураном-235, и его соединения; торий и его соединения; сплавы, дисперсии (включая металлокерамику), продукты и смеси керамические, содержащие уран, обедненный ураном-235, торий или соединения этих продуктов:
2844.30.10
- - Уран и его соединения; торий и его соединения
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2844.30.90
- - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2844.40
- элементы радиоактивные, изотопы и соединения, кроме указанных в субпозиции 2844 10, 2844 20 или 2844 30; сплавы, дисперсии (включая металлокерамику), продукты и смеси керамические, содержащие эти элементы, изотопы или соединения; остатки радиоактивные:
- - элементы радиоактивные, изотопы и соединения, остатки радиоактивных элементов:
2844.40.11
- - - Радий и его соли
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2844.40.19
- - - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2844.40.90
- - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2844.50.00
- Отработанные (облученные) тепловыделяющие элементы (твэлы) ядерных реакторов
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U

2939.11
– – көкнәр шиінен алынған концетраттар; бупренорфин (INN), кодеин, дигидрокодеин (INN), этилморфин, эторфин (INN), героин, гидрокодон (INN), гидроморфон (INN), морфин, никоморфин (INN), оксикодон (INN), оксиморфон (INN), фолкодин (INN), тебакон (INN) және тебаин; осы қосылыстардың тұздары
2939.11.10
мак сабанынан алынған концентраттар және олардың тұздары
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.11.90
өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.19.00
– – өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.20
– хин ағашының қабығынан бөлініп шығарылған алколоидтер және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары
2939.20.10
хинин және оның тұздары
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.20.90
өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.30.00
– кофеин және оның тұздары
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
– эфедриндер және оның тұздары:
2939.41.00
– – эфедрин және оның тұздары
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.42.00
– – псевдоэфедрин (INN) және оның тұздары
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.43.00
– – катин (INN) және оның тұздары
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.44.00
– – норэфедрин және оның тұздары
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.49.00
– – өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
– теофиллин мен аминофиллин (теофиллинэтилендиамин) және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары:
2939.51.00
– – фенетиллин (INN) және оның тұздары
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.59.00
– – өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
– қара бидай қастаушының алколоидтері және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары:
2939.61.00
– – эргометрин (INN) және оның тұздары
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.62.00
– – эрготамин (INN) және оның тұздары
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.63.00
– – лизергин қышқылы және оның тұздары
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.69.00
– – өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
– өзгелері:
2939.91
– – кокаин, экгонин, левометамфетамин, метамфетамин (INN), рацемат метамфетамина; тұздар, күрделі эфирлер және олардың басқа да туындылары
2939.91.10
кокаин және оның туындылары
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U

2939.11
- - концентраты из маковой соломки; бупренорфин (INN), кодеин, дигидрокодеин (INN), этилморфин, эторфин (INN), героин, гидрокодон (INN), гидроморфон (INN), морфин, никоморфин (INN), оксикодон (INN), оксиморфон (INN), фолкодин (INN), тебакон (INN) и тебаин; соли этих соединений
2939.11.10
- - - Концентраты из маковой соломки и их соли
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.11.90
- - - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.19.00
- - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.20
- алкалоиды, выделенные из коры хинного дерева, и их производные; соли этих соединений
2939.20.10
- - Хинин и его соли
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.20.90
- - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.30.00
- Кофеин и его соли
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
- эфедрины и их соли:
2939.41.00
- - Эфедрин и его соли
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.42.00
- - Псевдоэфедрин (INN) и его соли
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.43.00
- - Катин (INN) и его соли
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.44.00
- - Норэфедрин и его соли
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.49.00
- - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
- теофиллин и аминофиллин (теофиллинэтилендиамин) и их производные; соли этих соединений:
2939.51.00
- - Фенетиллин (INN) и его соли
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.59.00
- - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
- алкалоиды спорыньи ржи и их производные; соли этих соединений:
2939.61.00
- - Эргометрин (INN) и его соли
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.62.00
- - Эрготамин (INN) и его соли
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.63.00
- - Лизергиновая кислота и ее соли
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
2939.69.00
- - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
- Прочее:
2939.91
- - кокаин, экгонин, левометамфетамин, метамфетамин (INN), рацемат метамфетамина; соли, сложные эфиры и их прочие производные
2939.91.10
- - Кокаин и его производные
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U

4012.12.90
өзгелері
10
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4012.13.00
– – – азаматтық авиацияға арналған
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4012.19
– – өзгелері
4012.19.10
мотоциклдарда қолданылатын
35
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4012.19.20
велосипедтерде қолданылатын
35
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4012.19.30
8429, 8430 -қосалқы позицияларынан көлік құралдарында қолданылатын
20
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4012.19.40
87 Тараудың көлік құралдарында қолданылатын
20
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4012.19.90
өзгелері
20
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4012.20
– қолданыста болған пневматикалық шиналар мен қақпақшалар:
4012.20.10
автокөліктерде (оның ішінде микроавтобустар мен жарыс автомобилі) қолданылатын
25
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
автобустарда және жүктерді тасымалдауға арналған көлік құралдарында қолданылатын
4012.20.21
ені 450 мм аспайтын
25
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U

4012.12.90
- - - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4012.13.00
- - для использования в авиации:
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4012.19
- - Прочее:
4012.19.10
- для мотоциклов
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4012.19.20
- для велосипедов
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4012.19.30
- - - Используемые на транспортных средствах из субпозиций 8429, 8430
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4012.19.40
- - - Используемые на прочих транспортных средствах из Главы 87
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4012.19.90
- - - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4012.20
- шины и покрышки пневматические, бывшие в употреблении:
4012.20.10
- - для легковых автомобилей (включая грузопассажирские автомобили-фургоны и спортивные автомобили)
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
- - для автобусов или моторных транспортных средств для перевозки грузов
4012.20.21
- - - Шириной не более 450 мм
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U

4407.21
– – махогондік ағаш (Swietenia spp.):
4407.21.10
– – – ұштары жалғанған, сүргіленген немесе сургіленбеген, жылтыратылған немесе жылтыратылмаған
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.21.90
өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.22
– – суринамдық вирола, кеуекті феба және бальза:
4407.22.10
– – – ұштары жалғанған, сүргіленген немесе сүргіленбеген, жылтыратылған немесе жылтыратылмаған
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.22.90
өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.25
– – күңгірт– қызыл cүpeгi бар шорея және ақшыл– қызыл cүpeгi бар шорея, шорея бакау:
– – күңгірт– қызыл cүpeгi бар шорея және ақшыл– қызыл cүpeгi бар шорея
4407.25.11
сүргілеп және тегістеп өңделген немесе шөркелі қосылған жері бар
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.25.19
өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
шорея бакау
4407.25.21
сүргілеп және тегістеп өңделген немесе шөркелі қосылған жері бар
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.25.29
өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.26
– – шореялардың әр алуан түрлерінің cүpeгi, парашорея, пентакме, шореялардың барлық түрлерінің шел қабықты cүpeгi, парашорея, фагуцин шореясы және шореялардың басқа да түрлері мен хош иіcті фрагрэа:
4407.26.10
– – – ұштары жалғанған, сүргіленген немесе сүргіленбеген, жылтыратылған немесе жылтыратылмаған
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.26.90
– – – – өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.27
– – цилиндр энтандрофрагма:
4407.27.10
– – – ұштары жалғанған, сүргіленген немесе сүргіленбеген, жылтыратылған немесе жылтыратылмаған
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.27.90
өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.28
– – биік хлорофора немесе африкалық тик ағашы:
4407.28.10
– – – ұштары жалғанған, сүргіленген немесе сургіленбеген, жылтыратылған немесе жылтырлатылмаған
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.28.90
өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.29
– – өзгелері:
дайра
4407.29.11
сүргілеп және тегістеп өңделген немесе шөркелі қосылған жері бар
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.29.19
өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
хош иісті дриабаланопс (Dryobalanops spp.)
4407.29.21
сүргілеп және тегістеп өңделген немесе шөркелі қосылған жері бар
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.29.29
өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
Коомпассия (Koompassia spp.)
4407.29.31
сүргілеп және тегістеп өңделген немесе шөркелі қосылған жері бар
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.29.39
өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
Керуинг (Dipterocarpus spp.)
4407.29.41
сүргілеп және тегістеп өңделген немесе шөркелі қосылған жері бар
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.29.49
өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
Рамин (Gonystylus spp.)
4407.29.51
сүргілеп және тегістеп өңделген немесе шөркелі қосылған жері бар
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.29.59
өзгелері
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
Тик (Tectona spp.)
4407.29.61
сүргілеп және тегістеп өңделген немесе шөркелі қосылған жері бар
0
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U

4407.21
- - махогониевое дерево (Swietenia sрр.):
4407.21.10
- - - Обработанные строганием или шлифованием или имеющие торцевые соединения
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.21.90
- - - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.22
- - вирола суринамская, феба пористая и бальза:
4407.22.10
- - - Обработанные строганием или шлифованием или имеющие торцевые соединения
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.22.90
- - - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.25
- - шорея с темно-красной древесиной, шорея с бледно-красной древесиной и шорея бакау:
- - - шорея с темно-красной древесиной, шорея с бледно-красной древесиной:
4407.25.11
- - - - Обработанные строганием или шлифованием или имеющие торцевые соединения
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.25.19
- - - - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
- - - Шорея бакау:
4407.25.21
- - - - Обработанные строганием или шлифованием или имеющие торцевые соединения
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.25.29
- - - - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.26
- - древесина различных видов шореи, парашореи, пентакме, заболонная древесина шореи всех видов, парашорея, шорея фагуцина и другие виды шореи и фрагрэа душистая:
4407.26.10
- - - Обработанные строганием или шлифованием или имеющие торцевые соединения
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.26.90
- - - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.27
- - энтандрофрагма цилиндрическая:
4407.27.10
- - - Обработанные строганием или шлифованием или имеющие торцевые соединения
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.27.90
- - - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.28
- - хлорофора высокая, или африканское тиковое дерево:
4407.28.10
- - - Обработанные строганием или шлифованием или имеющие торцевые соединения
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.28.90
- - - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.29
- - прочие:
- - - Дайра:
4407.29.11
- - - - Обработанные строганием или шлифованием или имеющие торцевые соединения
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.29.19
- - - - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
- - - Дриабаланопс ароматный (Dryobalanops spp.):
4407.29.21
- - - - Обработанные строганием или шлифованием или имеющие торцевые соединения
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.29.29
- - - - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
- - - Коомпассия (Koompassia spp.):
4407.29.31
- - - - Обработанные строганием или шлифованием или имеющие торцевые соединения
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.29.39
- - - - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
- - - Керуинг (Dipterocarpus spp.):
4407.29.41
- - - - Обработанные строганием или шлифованием или имеющие торцевые соединения
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.29.49
- - - - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
- - - Рамин (Gonystylus spp.):
4407.29.51
- - - - Обработанные строганием или шлифованием или имеющие торцевые соединения
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
4407.29.59
- - - - Прочие
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
- - - Тик (Tectona spp.):
4407.29.61
- - - - Обработанные строганием или шлифованием или имеющие торцевые соединения
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U
U