Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2018-2020 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2017 жылғы 30 қарашадағы № 111-VІ ҚРЗ. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 196-VІ Заңымен
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы Заң 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. Заңның күші жойылды – ҚР 30.11.2018 № 196-VІ Заңымен.
Баспасөз релиз
1-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферттің мөлшерлері
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2018-2020 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферттің мынадай мөлшерлері бекітілсін:
2018 жыл – 2 600 000 000 мың теңге;
2019 жыл – 2 300 000 000 мың теңге;
2020 жыл – 2 000 000 000 мың теңге.
2-бап. Осы Заңды қолданысқа енгізу тəртібі
1. Осы Заң 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
2. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2017-2019 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" 2016 жылғы 29 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2016 ж., № 21, 113-құжат) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2018-2020 годы
Закон Республики Казахстан от 30 ноября 2017 года № 111-VI ЗРК. Утратил силу Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2018 года № 196-VІ (вводится в действие с 01.01.2019)
Сноска. Утратил силу Законом РК от 30.11.2018 № 196-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Статья 1. Размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2018-2020 годы:
2018 год - 2 600 000 000 тысяч тенге;
2019 год - 2 300 000 000 тысяч тенге;
2020 год - 2 000 000 000 тысяч тенге.
Статья 2. Порядок введения в действие настоящего Закона
1. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2018 года.
2. Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 29 ноября 2016 года "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2017-2019 годы" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2016 г., № 21, ст. 113).
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ