Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қатар Мемлекетінің Үкіметі арасындағы басым салалардағы жобаларды дамыту үшін ұзақмерзімді стратегиялық әріптестік орнату туралы келісімді ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2024 жылғы 30 қазандағы № 133-VIII ҚРЗ
2024 жылғы 20 наурызда Дохада жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қатар Мемлекетінің Үкіметі арасындағы басым салалардағы жобаларды дамыту үшін ұзақмерзімді стратегиялық әріптестік орнату туралы келісім ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Государства Катар об установлении долгосрочного стратегического партнерства для развития проектов в приоритетных отраслях
Закон Республики Казахстан от 30 октября 2024 года № 133-VIII ЗРК
Ратифицировать Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Государства Катар об установлении долгосрочного стратегического партнерства для развития проектов в приоритетных отраслях, совершенное в Дохе 20 марта 2024 года.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ