Қазақстан Республикасы мен Вьетнам Социалистік Республикасы арасындағы сотталған адамдарды беру туралы шартты ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2024 жылғы 8 қарашадағы № 135-VIII ҚРЗ
2023 жылғы 21 тамызда Ханойда жасалған Қазақстан Республикасы мен Вьетнам Социалистік Республикасы арасындағы сотталған адамдарды беру туралы шарт ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О ратификации Договора между Республикой Казахстан и Социалистической Республикой Вьетнам о передаче осужденных лиц
Закон Республики Казахстан от 8 ноября 2024 года № 135-VIII ЗРК
Ратифицировать Договор между Республикой Казахстан и Социалистической Республикой Вьетнам о передаче осужденных лиц, совершенный в Ханое 21 августа 2023 года.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ