Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қатар Мемлекетінің Үкіметі арасындағы әскери ынтымақтастық туралы келісімді ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2024 жылғы 22 қарашадағы № 137-VIII ҚРЗ.
2023 жылғы 12 желтоқсанда Дохада жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қатар Мемлекетінің Үкіметі арасындағы әскери ынтымақтастық туралы келісім ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Государства Катар о военном сотрудничестве
Закон Республики Казахстан от 22 ноября 2024 года № 137-VIII ЗРК
Ратифицировать Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Государства Катар о военном сотрудничестве, совершенное в Дохе 12 декабря 2023 года.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ