Қазақстан Республикасы мен Қатар Мемлекеті арасындағы ұстап беру туралы келісімді ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2025 жылғы 17 наурыздағы № 174-VIII ҚРЗ
2024 жылғы 14 ақпанда Дохада жасалған Қазақстан Республикасы мен Қатар Мемлекеті арасындағы ұстап беру туралы келісім ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О ратификации Соглашения между Республикой Казахстан и Государством Катар о выдаче
Закон Республики Казахстан от 17 марта 2025 года № 174-VIII ЗРК
Ратифицировать Соглашение между Республикой Казахстан и Государством Катар о выдаче, совершенное в Дохе 14 февраля 2024 года.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ