Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Лицензиялау туралы" Заң күшi бар Жарлығына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1996 жылғы 10 маусымдағы N 5-I
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Лицензиялау туралы"
1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2200
Z952200_
Заң күшi бар Жарлығына
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 3-4,
37-құжат; N 12, 88-құжат; N 14, 93-құжат; N 15-16, 109-құжат; N 24,
162-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
9-баптың 1-тармағы мынадай мазмұндағы 40)тармақшамен
толықтырылсын:
"40) Туристiк қызмет".
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О лицензировании"
Закон Республики Казахстан от 10 июня 1996 года N 5-1
Внести в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу
Закона, от 17 апреля 1995 г. N 2200
Z952200_
"О лицензировании" (Ведомости
Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г.,N 3-4. ст.37; N12,
ст.88; N 14, ст.93; N 15-16, ст.109; N 24,ст.162) следующее
дополнение:
пункт 1 статьи 9 дополнить подпунктом 40) следующего содержания:
"40) туристическая деятельность".
Президент
Республики Казахстан