Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Заң күшi бар Жарлығына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1996 жылғы 26 маусымдағы N 13-I
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" 1995 жылғы 24 сәуiрдегi N 2235 Z952235_
Заң күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 6, 43-құжат; N 12, 88-құжат; N 23, 152-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 1, 180, 181-құжаттар) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
34-баптың 1-тармағы мынадай мазмұндағы 7-тармақшамен толықтырылсын"
"7) салымшылардың қаражатын орналастырудан түскен табыс бойынша мемлекеттiк емес ерiктi зейнетақы қорлары"
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
Закон Республики Казахстан от 26 июня 1996 года N 13-1
Внести в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 24 апреля 1995 года N 2235 Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 6, ст. 43; N 12, ст. 88; N 23, ст. 152; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 1, ст.180, ст. 181) следующее дополнение:
пункт 1 статьи 34 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) негосударственных добровольных пенсионных фондов, по доходам, полученным от размещения средств его вкладчиков".
Президент Республики Казахстан