Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Атакент" еркiн сауда аймағы туралы" 1994 жылғы 18 сәуiрдегi N 1663 Заң күшi бар Жарлығының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасының заңы 1996 жылғы 26 маусымдағы N 15-I
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Атакент" еркiн сауда аймағы туралы" 1994 жылғы 18 сәуiрдегi N 1663 U941663_ Заң күшi бар Жарлығының күшi жойылған деп танылсын (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ, 1994 ж., N 18, 180-құжат; Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 20, 120-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 18 апреля 1994г. N 1663 "О свободной торговой зоне "Атакент"
Закон Республики Казахстан от 26 июня 1996 года N 15-1
Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан,
имеющий силу Закона, от 18 апреля 1994 г. N 1663 "О свободной
торговой зоне "Атакент" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 18,
ст. 180; Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г.,
N 20, ст. 120).
Президент
Республики Казахстан