Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1996 жылғы 31 желтоқсан N 64-I
Мына заң актiлерiнiң күшi жойылды деп танылсын:
"Мемлекеттiк баж туралы" 1992 жылғы 19 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1992 ж., N 23, 565-құжат, 1994 ж., N 13-14, 196-құжат);
"Мемлекеттiк баж туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу туралы" 1992 жылғы 19 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1992 ж., N 23, 566-құжат);
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк баж ставкалары туралы" 1994 жылғы 27 қаңтардағы N 1530 Заң күшi бар Жарлығы (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 5, 41-құжат);
"Мемлекеттiк баж туралы" Қазақстан Республикасы Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшiне енгiзу туралы" 1994 жылғы 14 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Қаулысы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1994 ж., N 13-14, 197-құжат);
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 64-I
Признать утратившими силу следующие законодательные акты:
Закон Республики Казахстан от 19 декабря 1992 г. "О государственной пошлине" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 23, ст.565; 1994 г., N 13-14, ст.196);
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 19 декабря 1992 г. "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О государственной пошлине" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 23, ст.566);
Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от
27 января 1994 г. N 1530 "О ставках государственной пошлины" (САПП
Республики Казахстан, 1994 г., N 5, ст.41);
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 14
сентября 1994 г.  "О введении в действие Закона Республики
Казахстан" О внесении изменений и дополнений в Закон Республики
Казахстан "О государственной пошлине" (Ведомости Верховного Совета
Республики Казахстан, 1994 г., N 13-14, ст.197).
Президент
Республики Казахстан