Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметi туралы" Заң күшi бар Жарлығына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1997 жылғы 6 наурыздағы N 83
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметi туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы N 2444 Z952444_ Заң күшi бар Жарлығының 2-бабының 2-тармағы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 15-16, 106-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы,
1996 ж., N 2, 184-құжат; N 15, 281-құжат; N 19, 370-құжат) мынадай
екiншi бөлiкпен толықтырылсын:
"Өзара қордың өзi эмиссиялаған акцияларды сатып алу жөнiндегi
қызметi депозит тәсiлi болып табылмайды."
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан"
Закон Республики Казахстан от 6 марта 1997 г. N 83-1 ЗРК
Пункт 2 статьи 2 Указа Президента Республики Казахстан,
имеющего силу Закона, от 31 августа 1995 г. N 2  02444
Z952444_
"О
банках и банковской деятельности в Республике Казахстан" (Ведомости
Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г. N 15-16, ст.106;
Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г. N 2, ст. 184; N
15, ст.281; N 19, ст.370) дополнить частью второй следующего
содержания:
"Деятельность взаимного  фонда по выкупу эмитированных им
акций не является приемом депозита".
Президент
Республики Казахстан