Қазақстан Республикасының Президентiнiң "Лицензиялау туралы" Заң күшi бар Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңы 1997 жылғы 13 маусым N 121
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2200 Заң Z952200_ күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 3-4, 37-құжат; N 12, 88-құжат; N 14, 93-құжат; N 15-16, 109-құжат; N 24, 162-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 8-9, 236-құжат; 1997 жылғы 25 қаңтарда "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерiнде жарияланған "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Банкроттық туралы" Заң күшi бар Жарлығының күшi жойылды деп тану және Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1997 жылғы 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы; 1997 жылғы 9 сәуiрде "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерiнде жарияланған "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Лицензиялау туралы" Заң күшi бар Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1997 жылғы 7 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының Заңы) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
9-баптың 1-тармағының 32) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"32) этиль спиртi мен алкогольдi өнiм өндiру, этиль спиртiн сақтау және өткiзу, сондай-ақ алкогольды өнiмдi (сырадан басқа) сақтау және көтере өткiзу;".
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О лицензировании"
Закон Республики Казахстан от 13 июня 1997 г. N 121-I
Внести в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 17 апреля 1995 г. N 2200 Z952200_ (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 3-4, ст. 37; N 12, ст. 88; N 14, ст. 93; N 15-16, ст. 109; N 24, ст. 162; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 8-9, ст. 236; Закон Республики Казахстан от 21 января 1997 г. "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О банкротстве" и внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан", опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" и "Казахстанская правда" 25 января 1997 г.; Закон Республики Казахстан от 7 апреля 1997 г. "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О лицензировании", опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" и "Казахстанская правда" 9 апреля 1997 г.) следующее изменение:
подпункт 32) пункта 1 статьи 9 изложить в следующей редакции:
"32) производство этилового спирта и алкогольной продукции, хранение и реализация этилового спирта, а также хранение и оптовая реализация алкогольной продукции (кроме пива);".
Президент
Республики Казахстан