Қазақстан Республикасының нотариат мәселелерi туралы кейбiр заң актiлерiнiң күшi жойылды деп тану жөнiнде
Қазақстан Республикасының заңы 1997 жылғы 14 шiлдедегi N 156
Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1. "Мемлекеттiк нотариат туралы" 1974 жылғы 13 тамыздағы Қазақ
КСР-iнiң Заңы (Қазақ КСР Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1974 ж., N 35;
1979 ж., N 16; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж.,
N 14, 274-құжат).
2. Қазақ КСР Жоғарғы Кеңесiнiң "Мемлекеттiк нотариат туралы"
Қазақ КСР-iнiң Заңын күшiне енгiзу тәртiбi туралы" 1974 жылғы 13
тамыздағы Қаулысы (Қазақ КСР Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1974 ж.,
N 35).
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан по вопросам нотариата
Закон Республики Казахстан от 14 июля 1997 г. N 156-I
Признать утратившими силу:
1. Закон Казахской ССР от 13 августа 1974 года "О
государственном нотариате" (Ведомости Верховного Совета Казахской
ССР, 1974 г., N 35; 1979 г., N 16; Ведомости Парламента Республики
Казахстан, 1996 г., N 14, ст.274).
2. Постановление Верховного Совета Казахской ССР от 13 августа
1974 г. "О порядке введения в действие Закона Казахской ССР "О
государственном нотариате" (Ведомости Верховного Совета Казахской
ССР, 1974 г., N 35).
Президент
Республики Казахстан