Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының заңы 1997 жылғы 15 шiлдедегi N 161
Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1. "Қазақ КСР-iнде айналадағы табиғи ортаны қорғау туралы" 1991 жылғы 18 маусымдағы Қазақ КСР-iнiң Заңы (Қазақ КСР Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1991 ж., N 26, 332-құжат; Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1993 ж., N 8, 179-құжат; 1995 ж., N 14, 96-құжат;
N 20, 120-құжат).
2. "Қазақ КСР-iнде айналадағы табиғи ортаны қорғау туралы"
Қазақ КСР Заңын күшiне енгiзу тәртiбi туралы" 1991 жылғы 18
маусымдағы Қазақ КСР Жоғарғы Кеңесiнiң Қаулысы (Қазақ КСР Жоғарғы
Кеңесiнiң Жаршысы, 1991 ж., N 26, 333-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан от 15 июля 1997 г. N 161-I
Признать утратившими силу:
1. Закон Казахской ССР от 18 июня 1991 г. Z913500_ "Об охране окружающей природной среды в Казахской ССР" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., N 26, ст. 332; Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 8, ст.179; 1995г., N 14, ст.96; N 20, ст. 120).
2. Постановление Верховного Совета Казахской ССР от 18 июня 1991
г. "О порядке введения в действие Закона Казахской ССР "Об охране
окружающей природной среды в Казахской ССР"(Ведомости Верховного
Совета Казахской ССР, 1991г., N 26, ст.333).
Президент
Республики Казахстан