Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1997 жылғы 5 желтоқсан N 196
Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
"Қазақ КСР Адвокатурасы туралы ереженi бекiту туралы" 1980 жылғы 13 қарашадағы Қазақ КСР Заңы (Қазақ КСР Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1980 ж., N 48, 188, 189-құжаттар; 1991 ж., N 28, 382-құжат; Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1993 ж., N 8, 179-құжат; 1995 ж., N 20, 120, 121-құжаттар):
"Қазақ КСР Адвокатурасы туралы Ережеге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақ КСР Заңын күшiне енгiзу туралы" Қазақ КСР Жоғарғы Кеңесiнiң 1991 жылғы 28 маусымдағы қаулысы (Қазақ КСР Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1991 ж., N 28, 383-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан от 5 декабря 1997 года N 196
Признать утратившими силу:
Закон Казахской ССР от 13 ноября 1980 г. "Об утверждении Положения
об адвокатуре Казахской ССР" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР,
1980 г.,N 48, ст.188,189; 1991 г.,N 28, ст.382; Ведомости Верховного
Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 8, ст.179; 1995 г.,N 20, ст. 120,
121);
постановление Верховного Совета Казахской ССР от 28 июня
1991 г. "О введении в действие Закона Казахской ССР "О внесении
изменений и дополнений в Положение об адвокатуре Казахской ССР"
(Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г.,N 28, ст.383).
Президент
Республики Казахстан