Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының заңы 1997 жылғы 13 желтоқсандағы N 203
Мына заң актiлерiнiң күшi жойылды деп танылсын:
1) "Кеден тарифi мен баж салығы туралы" 1991 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1992 ж., N 1, 9-құжат; 1993 ж., N 1, 10-құжат);
2) "Кеден тарифi мен баж салығы туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшiне енгiзу тәртiбi туралы" 1991 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1992 ж., N 1, 10-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан от 13 декабря 1997 г. N 203-I
Признать утратившими силу:
1) Закон Республики Казахстан от 24 декабря 1991 г. "О таможенном тарифе и пошлине" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 1, ст. 9; 1993 г., N 1, ст. 10);
2) постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 24 декабря 1991 г. "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "О таможенном тарифе и пошлине" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 1, ст. 10).
Президент
Республики Казахстан