Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Заң күшi бар Жарлығына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1998 жылғы 15 сәуiрдегi N 217
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 2368 Z952368_ Заң күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 13; N 23, 152-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 1, 180-құжат; N 18, 367-құжат, 1997 ж., N 11, 144-құжат; N 12, 189-құжат; 1997 жылғы 12 желтоқсанда "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерiнде жарияланған "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1997 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
149-баптың бiрiншi бөлiгi мынадай мазмұндағы 15) тармақшамен толықтырылсын:
"15) Қазақстан Республикасының Үкiметi немесе Қазақстан
Республикасының Үкiметi белгiлеген құзыреттi орган отандық немесе
шетелдiк жер қойнауын пайдаланушылармен жасасқан, мұнай операцияларын
жүргiзудi көздейтiн келiсiм-шарттарға сәйкес жер қойнауын
пайдаланушылардың өз мұқтаждары үшiн Қазақстан Республикасының кеден
аумағына (одан әрi сатылмайтын болып) әкелiнетiн тауарлар, бұған
кеден алымдары қосылмайды.".
Қазақстан Республикасының
Президентi
оқығандар:
Багарова Ж.
Икебаева А.

О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О таможенном деле в Республике Казахстан"
Закон Республики Казахстан от 15 апреля 1998 г. № 217-1
Внести в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 20 июля 1995 г. № 2368 Z952368_ "О таможенном деле в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., № 13, № 23, ст. 152; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., № 1, ст. 18; № 18, ст. 367; 1997 г., № 11, ст. 144; № 12, ст. 189; Закон Республики Казахстан от 8 декабря 1997 г. "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан", опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" и "Казахстанская правда" 12 декабря 1997 г.) следующее дополнение:
часть первую статьи 149 дополнить подпунктом 15) следующего содержания:
"15) товары, ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан для собственных нужд недропользователей (без дальнейшей продажи) в соответствии с контрактами, предусматривающими проведение нефтяных операций, заключенными Правительством Республики Казахстан или Компетентным органом, определенным Правительством Республики Казахстан, с отечественными или иностранными недропользователями, за исключением таможенных сборов.".
Президент
Республики Казахстан