Қазақ ССР-інің неке және семья туралы кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1998 жылғы 17 желтоқсан N 322-I
Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1. "Қазақ ССР-інің Неке және семья туралы кодексін бекіту туралы" 1969 жылғы 6 тамыздағы Қазақ ССР Заңы (Қазақ ССР Жоғарғы Советінің Ведомостары, 1969 ж., N 33).
2. Қазақ ССР Жоғарғы Советі Президиумының "Қазақ ССР-інің Неке және семья туралы кодексін күшіне енгізу тәртібі туралы" 1969 жылғы 28 қарашадағы Жарлығы (Қазақ ССР Жоғарғы Советінің Ведомостары , 1969 ж., N 50).
3. Қазақ ССР-інің Неке және семья туралы кодексі (Қазақ ССР Жоғарғы
Советінің Ведомостары, 1969 ж., N 33; 1978 ж., N 10; 1980 ж., N 12; 1983
ж., N 41, 435-құжат.; 1984 ж., N 12, 163-құжат.; 1985 ж., N 19,
192-құжат.; 1986 ж., N 49, 507-құжат.; 1990 ж., N 50, 467-құжат.;
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1992 ж., N 4, 93-құжат;
N 13-14, 320-құжат; N 24, 596-құжат; 1993 ж., N 19, 453-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
(Қасымбеков Б.А.)
(Қобдалиева Н.М.)

О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Казахской ССР о браке и семье
Закон Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года № 322-1
Признать утратившими силу:
1. Закон Казахской ССР от 6 августа 1969 года "Об утверждении Кодекса о браке и семье Казахской ССР" (Ведомости Верховного Совета КазССР, 1969 г., № 33).
2. Указ Президиума Верховного Совета Казахской ССР от 28 ноября 1969
года "О порядке введения в действие Кодекса о браке и семье Казахской ССР"
(Ведомости Верховного Совета КазССР, 1969 г., № 50).
3. Кодекс о браке и семье Казахской ССР (Ведомости Верховного Совета
КазССР, 1969 г., № 33; 1978 г., № 10; 1980 г., № 12; 1983 г., № 41, ст.435;
1984 г., № 12, ст.163; 1985 г., № 19, ст.192; 1986 г., № 49, ст.507; 1990 г.
№ 50, ст.467; Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г.,
№ 4, ст.93; № 13-14, ст.320; № 24, ст.596; 1993 г., № 19, ст.453).
Президент
Республики Казахстан
(специалист: Р.Жантасова
корректор:  И.Склярова)